Судове рішення #6947554

  Р І Ш Е Н Н Я

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ  

Справа № 2-1299/2008                                                                                                          

14 листопада 2008 р               Попаснянский районний суд  Луганської області

в складі головуючого  судді    Григоренко Л.М.

при секретарі                             Корабльова Н.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Попасна

цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про   розірвання шлюбу,  

суд

Встановив:

Сторони перебувають в зареєстрованому шлюбі з 07.09.1985року, а припинили подружні стосунки з червня 2008 року. Від шлюбу сторони мають дітей: ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_2, які проживають з позивачкою яка посилаючись на те, що шлюб розпався,  звернулась  до суду з позовом в якому просить розірвати шлюб. Після розлучення дітей просить залишити з нею.  Справу просить розглянути у її відсутність.  

Відповідач позов визнав. Справу просив розглянути у його відсутність.

Суд дослідивши письмові матеріали справи вважає можливим задовольнити позов та розірвати шлюб, зареєстрований відповідно до актового запису № 189 від 07.09.1985 року, що підтверджується свідоцтвом  про реєстрацію шлюбу на а.с.3, так як сторони з червня 2008 року остаточно припинили подружні стосунки з причини відсутності взаємо порозуміння в сім’ї через що шлюб розпався. Дітей після розлучення суд вважає можливим залишити з позивачкою. Витрати по розірванню шлюбу покласти на обидві сторони.  

На підставі вище доведеного та керуючись ст. 105-112 Сімейного кодексу України, та  ст.10,11, 13, 60-64, 88, 179, 185,213-215,292,294 ЦПК України суд    

В И Р І Ш И В :

Розірвати  шлюб між ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_3 та ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_4, зареєстрований у  Попаснянскому РАЦС актова запис № 189 від  07.09.1985року.

Стягнути при видачі свідоцтва про розлучення з ОСОБА_1 та ОСОБА_2  по 8 грн.50 коп. з кожного.

Дітей: ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_2 після розлучення залишити проживати з ОСОБА_1.

      Рішення може біти оскаржене протягом десяти діб шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження, та протягом двадцяти діб після подачі заяви, шляхом  подачі апеляційної скарги до Луганського апеляційного суду через Попаснянский райсуд.  

                                                                  

Суддя              

   

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація