Судове рішення #6942601

       

Справа № 2-4179/09                          

  У Х В А Л А  

про відкриття  провадження у справі

 04  грудня   2009 року                                                               м.Мукачево

         Суддя Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області Заборовський В.С. розглянувши позовну заяву Мукачівського ремонтно житлово-експлуатаційного підприємства №1 до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,-

     В С Т А Н О В И В:

 ЖРЕП №1 звернулося до суду з позовом до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.

Форма і зміст поданої  позовної заяви відповідає вимогам ст.ст.119-120 ЦПК України, копії заяви та копії всіх документів, що додаються до неї приєднано.

Керуючись ст.ст.118,119,120,122, 127, 130 ЦПК України, суддя,

  У Х В А Л И В:

 Відкрити провадження у цивільній справі за позовною заявою Мукачівського ремонтно житлово-експлуатаційного підприємства №1 до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.

Слухання справи призначити до попереднього судового засідання на 16 грудня 2009 року о 09.30 годині за участю позивача та відповідача  в Мукачівському міськрайонному суді за адресою м. Мукачево вул.Л.Толстого, 13 «а».

Відповідачу до 13 грудня 2009 року надати письмове заперечення проти позову з посиланням на докази, якими вони обгрунтовуються.

      Копії ухвали та позовної заяви направити сторонам по справі.

  Суддя Мукачівського  

міськрайонного суду                                                                     ОСОБА_2  

   

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація