Справа № 2-н-2258/09
ряд.стат.звіту №1
код суду 0707
С У Д О В И Й Н А К А З
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
03 грудня 2009 року м. Мукачево
Суддя Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області Морозова Н. Л.. розглянувши заяву комунального підприємства «житлове ремонтно-експлуатаційного підприємства № 3» про видачу судового наказу,
В С Т А Н О В И В :
КП ЖРЕП № 3 м. Мукачево (надалі-Стягувач) звернулося до суду з заявою про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 (надалі-Боржник) заборгованості по квартирній платі та комунальним платежам в розмірі 1480,29 гривень та 30,00 грн. судових витрат.
Форма і зміст поданої стягувачем заяви про видачу судового наказу відповідає вимогам ст.ст.95, 96, 98 ЦПК України.
Згідно ст.ст. 526, 527 ЦК України, зобов”язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу. При цьому боржник зобов”язаний виконати свій обов”язок.
Згідно типового договору №1 від 15.01.2008 року про участь у витратах по квартирній платі та комунальним платежам ОСОБА_1, зобов’язався своєчасно вносити квартирну плату та комунальні платежі, шляхом щомісячного платежу. Однак, взяті на себе зобов’язання боржник не виконує, внаслідок чого, заборгованість ОСОБА_1 станом на 01.11.2009 року по квартирній платі та комунальним платежам складає 1480,29 гривень.
У відповідності ст.ст. 610, 611, 612 ЦК України, порушенням зобов’язання є його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов”язання. У разі порушення зобов”язання настають правові наслідки, встановлені договором або законом. Боржник вважається таким, що прострочив, якщо він не приступив до виконання зобов”язання або не виконав його у строк, встановлений договором або законом.
На підставі ст.625 ЦК Ураїни, боржник не звільняється від відповідальності за неможливість виконання ним грошового зобов”язання.
Відповідно до ст.88 ч.1 ЦПК України з боржника слід стягнути в дохід держави судовий збір у розмірі 25,50 грн. та згідно ч.3 ст. 88 ЦПК України з боржника в користь стягувача слід стягнути суму оплачених ним витрат на ІТЗ судового процесу в розмірі 30,00 гривень, які документально підтверджені.
Керуючись ст.ст. 88 ч.1,ч.3,; 96, 102, 103 ЦПК України. ст.ст.526, 527, 530, 610, 625 ЦК України,
Н А К А З У Ю :
Стягнути з ОСОБА_1, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_1, в користь комунального підприємства «житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства № 3», 89600, м. Мукачево, вул. Горького, 9, р/р № 26003305235337 в ПІБ м. Мукачево, МФО 312174 суму заборгованості по квартирній платі та комунальним платежам в розмірі 1480,29 гривень та у відшкодування судових витрат -ІТЗ судового розгляду суму 30,00 гривень.
Стягнути з ОСОБА_1 в дохід держави судовий збір (держмито) в розмірі 25,50 гривень.
Копію судового наказу разом з копією заяви стягувача та копіями документів доданих до неї, надіслати ОСОБА_1
Роз’яснити ОСОБА_1, його право в разі заперечення вимог стягувача, протягом 10 (десяти) днів з дня отримання судового наказу подати до Мукачівського міськрайонного суду заяву про його скасування.
Суддя підпис ОСОБА_2
Копія вірна :
Оригінал судового наказу знаходиться в матеріалах цивільної справи №2н-2258/09 у Мукачівському міськрайонному суді Закарпатської області.
Суддя Мукачівського
міськрайонного суду ОСОБА_2