Єдиний унікальний номер 235/2479/17 Номер провадження 22-ц/775/421/2018
Категорія 34
У Х В А Л А
про повернення апеляційної скарги без розгляду
31 січня 2018 року м. Бахмут
Апеляційний суд Донецької області в складі:
головуючого судді Будулуци М.С.
суддів: Канурної О.Д., Санікової О.С.,
розглянувши апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Красноармійського міськрайонного суду від 14 грудня 2017 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 на рішення Красноармійського міськрайонного суду Донецької області від 14 грудня 2017 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1, товариства з додатковою відповідальністю «Страхова компанія «Альфа-Гарант», третя особа: Мартинов В`ячеслав Олексійович про стягнення матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок дорожньо-транспортної пригоди (справа № 235/2479/17, суддя Величко О.В.), заслухавши доповідь судді Будулуци М.С., -
В С Т А Н О В И В:
14 грудня 2017 року Красноармійський міськрайонним судом прийнято рішення у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 на рішення Красноармійського міськрайонного суду Донецької області від 14 грудня 2017 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1, товариства з додатковою відповідальністю «Страхова компанія «Альфа-Гарант», третя особа: Мартинов В`ячеслав Олексійович про стягнення матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.
Не погодившись з вказаним рішенням суду ОСОБА_1 подав апеляційну скаргу, яка разом з матеріалами справи надійшла до Апеляційного суду Донецької області.
15 грудня 2017 року набрала чинності нова редакція ЦПК України (в редакції Закону України від 3 жовтня 2017 року).
Відповідно до частини 3 ст. 3 цієї редакції ЦПК України, провадження в цивільних справах здійснюється відповідно до законів, чинних на час вчинення окремих процесуальних дій, розгляду і вирішення справи.
Відповідно до розділу ХІІІ «Перехідні положення» ЦПК України (в редакції Закону України від 3 жовтня 2017 року) до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні скарги подаються учасниками справи через відповідні суди, а матеріали справ надсилаються судами за правилами, що діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу. У разі порушення порядку подання апеляційної скарги відповідний суд повертає таку скаргу без розгляду (підпункт 15.5 п. 15).
Відповідно до п. 15 розділу ХІІІ «Перехідні положення» ЦПК України (в редакції Закону України від 3 жовтня 2017 року № 2147-VIII) Єдина судова інформаційно-телекомунікаційна система починає функціонувати через 90 днів з дня опублікування Державною судовою адміністрацію України у газеті «Голос України» та на веб-порталі судової влади оголошення про створення та забезпечення функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи.
Станом на 31 січня 2018 року Єдина судова інформаційно-телекомунікаційна система не функціонує.
Відповідно до ст. 296 ЦПК України (в редакції, яка діяла до 15 грудня 2017 року), апеляційна скарга подається апеляційному суду через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Суд першої інстанції на наступний день після закінчення строку для подання апеляційної скарги надсилає її разом зі справою до апеляційного суду.
Тобто, апеляційну скаргу на рішення Красноармійського міськрайонного суду від 14 грудня 2017 року ОСОБА_1 має подати до Апеляційного суду Донецької області через Красноармійській міськрайонний суд Донецької області.
В порушення визначеного порядку, апеляційна скарга ОСОБА_1 подана безпосередньо до Апеляційного суду Донецької області, у зв'язку з чим апеляційну скаргу слід повернути скаржнику без розгляду.
Відповідно до частини 8 статті 357 ЦПК України (в редакції Закону України від 3 жовтня 2017 року), копія ухвали про повернення апеляційної скарги надсилається учасникам справи. Скаржнику надсилається копія ухвали про повернення апеляційної скарги разом з апеляційною скаргою та доданими до скарги матеріалами. Копія апеляційної скарги залишається в суді апеляційної інстанції.
Керуючись підпунктом 15.5 п. 15 розділу ХІІІ "Перехідні положення" ЦПК України (в редакції Закону України від 3 жовтня 2017 року № 2147-VIII), -
У Х В А Л И В:
Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Красноармійського міськрайонного суду від 14 грудня 2017 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 на рішення Красноармійського міськрайонного суду Донецької області від 14 грудня 2017 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1, Товариства з додатковою відповідальністю «Страхова компанія «Альфа-Гарант», третя особа: Мартинов В`ячеслав Олексійович про стягнення матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, повернути без розгляду.
Копію ухвали направити для відома учасникам справи: ОСОБА_1, ОСОБА_3, Товариству з додатковою відповідальністю «Страхова компанія «Альфа-Гарант», ОСОБА_4.
ОСОБА_1 направити копію ухвали разом з апеляційною скаргою та доданими до неї матеріалами.
Роз'яснити ОСОБА_1, що повернення апеляційної скарги без розгляду не перешкоджає подачі ним апеляційної скарги в установленому законом порядку.
Ухвала набирає законної сили з дня її прийняття, та може оскаржена в касаційному порядку протягом тридцяти днів з дня набрання нею законної сили до Верховного Суду
Судді:
- Номер: 2/235/1278/17
- Опис: про стягнення матеріальної та моральної шкоди, заподіяної внаслідок ДТП
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 235/2479/17
- Суд: Красноармійський міськрайонний суд Донецької області
- Суддя: Будулуца М.С.
- Результати справи:
- Етап діла: Виконання рішення
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 25.05.2017
- Дата етапу: 04.06.2018
- Номер: 22-ц/775/293/2018
- Опис: Цивільна справа за позовом Васильєва В.В. до Рудакова А.Ю., ТДВ "Страхова компанія "Альфа Гарант", третя особа: Мартинов В.О., про стягнення матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок дорожньо-транспортної пригоди з апеляційною скаргою Рудакова А.Ю. на рішення Красноармійського міськрайонного суду Донецької області від 14.12.2017р.
- Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
- Номер справи: 235/2479/17
- Суд: Апеляційний суд Донецької області (м. Бахмут)
- Суддя: Будулуца М.С.
- Результати справи:
- Етап діла: Повернуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 04.01.2018
- Дата етапу: 18.01.2018
- Номер: 22-ц/775/421/2018
- Опис: Апеляційна скарга Рудакова А.Ю. на рішення Красноармійського міськрайонного суду Донецької області від 14.12.2017 року у цивільній справі за позовом Васильєва В. В. до Рудакова А.Ю., ТОВ «Страхова компанія «Альфа-Гарант», третя особа: Мартинов В.О. про стягнення матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок дорожньо-транспортної пригоди
- Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
- Номер справи: 235/2479/17
- Суд: Апеляційний суд Донецької області (м. Бахмут)
- Суддя: Будулуца М.С.
- Результати справи:
- Етап діла: Повернуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 30.01.2018
- Дата етапу: 31.01.2018
- Номер: 22-ц/775/489/2018
- Опис: Цивільна справа за позовом Васильєва В.В. до Рудакова А.Ю., ТДВ "Страхова компанія "Альфа Гарант", третя особа: Мартинов В.О., про стягнення матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок дорожньо-транспортної пригоди з апеляційною скаргою Рудакова А.Ю. на рішення Красноармійського міськрайонного суду Донецької області від 14.12.2017р.
- Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
- Номер справи: 235/2479/17
- Суд: Апеляційний суд Донецької області (м. Бахмут)
- Суддя: Будулуца М.С.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 13.02.2018
- Дата етапу: 23.05.2018
- Номер: 4-с/235/11/18
- Опис:
- Тип справи: на скаргу на рішення, дії або бездіяльність державного виконавця чи іншої посадової особи ДВС
- Номер справи: 235/2479/17
- Суд: Красноармійський міськрайонний суд Донецької області
- Суддя: Будулуца М.С.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 20.02.2018
- Дата етапу: 12.03.2018