Справа № 2-423/2009 року.
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
18 вересня 2009 року
Володарсько–Волинський районний суд Житомирської області в складі :
головуючого судді: Криницький Л.В.
при секретарі: Процюк О.В.
за участю:
позивача ОСОБА_1
відповідача ОСОБА_2
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Володарсько-Волинського районного суду цивільну справу за позовом
ОСОБА_1
до
ОСОБА_2
про
розірвання шлюбу ,-
В С Т А Н О В И В :
Позивачка звернулась до суду із названим позовом в обґрунтування якого зазначає, що 16 вересня 2006 року вона з відповідачем зареєстрували шлюб у відділі РАЦСу Володарсько-Волинського РУЮ Житомирської області під актовим записом № 67.
Від даного шлюбу вони мають неповнолітню дитину, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження.
Подружнє життя у них не склалося по тій причині, що вони перестали розуміти один одного, мають різні характери та різні погляди на сімейне життя, відповідач почав зловживати спиртними напоями. Непорозуміння між ними впливають на дитину. Вони припинили подружні стосунки і на даний час проживають окремо.
Вона прийшла до твердого переконання, що сім’я розпалася і подальше її збереження неможливе.
Позивачка просить суд постановити рішення, яким розірвати шлюб між нею та відповідачем, дитину, залишити для подальшого проживання із нею.
В судовому засіданні позивачка позов підтримала і дала пояснення по суті заявленого позову.
Відповідач позов визнав .
Заслухавши позивачку , відповідача , дослідивши матеріали справи , суд приходить до висновку , що позов підлягає задоволенню з слідуючих підстав .
Відповідно до ст. 112 ч.2 СК України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу
суперечило б інтересам одного з них.
В судовому засіданні встановлено, що сторони уклали між собою шлюб 16 вересня 2006 року. Під час спільного проживання у них народилося дитина. Вони перестали розуміти один одного, відповідач зловживає спиртними напоями, а тому подальше проживання разом не можливе.
Таким чином в судовому засіданні встановлено, що сім’я розпалась, збереження її неможливо, що дає підстави до задоволення позову.
Керуючись ст.ст. 10, 11, 57, 60, 208, 209, 212-215 ЦПК України, на підставі ст. 112 СК України, суд, -
В И Р І Ш И В :
Шлюб, зареєстрований 16 вересня 2006 року під актовим записом № 67 у відділі РАЦСу Володарсько-Волинського РУЮ Житомирської області між громадянами України ОСОБА_2 та ОСОБА_1 – розірвати.
Дитину – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження залишити для подальшого проживання з матір”ю, ОСОБА_1.
Сплату державного мита при отриманні свідоцтва про розірвання шлюбу в сумі 17 гривень покласти на ОСОБА_2, а ОСОБА_1 від даних витрат звільнити.
Заява про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подана протягом десяти днів з дня проголошення рішення.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження до апеляційного суду Житомирської області через Володарсько-Волинський районний суд.
Головуючий/підпис/
Копія вірна.
Суддя: Криницький Л.В.