Судове рішення #6927202

 Справа № 3-1183

за 2009 рік

  П О С Т А Н О В А  

Іменем України

 19 листопада 2009 року суддя Мостиського районного суду Львівської області  Білоус Ю.Б., розглянувши матеріали справи, що надійшли з ВДАІ  з ОАТ Мостиського району та АТІ при ГУМВСУ у Львівській області , про притягнення до адміністративної відповідальності  

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та  

жителя  ІНФОРМАЦІЯ_2,  непрацюючого,  

за ч.1  ст.130 КУпАП,–

В С Т А Н О В И В :

 10.09.2009 року о 23 год. 30 хв. в с.Малнів Мостиського району Львівської області ОСОБА_1  передав керування своїм скутером марки „Ямаха”, іншій особі – ОСОБА_2, котрий перебував  в стані алкогольного сп’яніння, чим порушив п.2.9 „г” Правил дорожнього руху України .

ОСОБА_1  був своєчасно та належним чином повідомлений про час і місце розгляду справи, однак в суд не з’явився.

Винність особи, що притягається до адміністративної відповідальності, доводиться таким доказами по справі: протоколом про адміністративне правопорушення серії ВС, № 040468 від 03.10.2009р. та письмовими поясненнями ОСОБА_1 в протоколі про адміністративне правопорушення.

Вбачаю в діях  ОСОБА_1  склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП, –   передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані алкогольного сп’яніння.

Враховуючи  обставини вчиненого правопорушення та особу, що притягається до адміністративної відповідальності, в важаю за доцільне застосувати адміністративне стягнення у виді  громадських робіт .

Керуючись ст.ст. 130 ч.1, 284 КУпАП, суддя –

 П О С Т А Н О В И В :

 Визнати винним  ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого  ч.1 ст.130 КУпАП  та  призначити йому адміністративне стягнення у виді  громадських робіт на строк 50 (п’ятдесят) годин .  

Виконання даної постанови покласти на Мостиський районний підрозділ Старосамбірського МРВ КВІ УДДУ ПВП у Львівській області.

Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником до Апеляційного суду Львівської області або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня її винесення.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора, за винятком постанов про застосування стягнення у виді адміністративного арешту.

Постанова підлягає пред’явленню до виконання протягом трьох місяців з дня її винесення. В разі оскарження чи опротестування постанови перебіг строку давності зупиняється до розгляду скарги або протесту.

Суддя                         підпис                        ОСОБА_3

З оригіналом згідно:

 Суддя                             Ю.Б. Білоус

  Постанова набрала законної сили  

«___» ______________ 200_ р.

 Суддя                                  Ю.Б. Білоус

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація