Апеляційний суд Запорізької області
Головуючий у 1 -й інстанції: Кляшторний В.С.
Справа № 22- 3911/ 2006 р.
УХВАЛА
" ЗО" червня 2006 р. м. Запоріжжя
Суддя апеляційного суду Запорізької області Глазкова О.Г., при вирішенні питання про прийняття до апеляційного розгляду апеляційної скарги Вищого професійного училища № 27 на рішення Шевченківського районного суду м. Запоріжжя від "05 " травня 2006 року по справі за позовом ВПУ № 27 до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за комунальні послуги,
ВСТАНОВИВ:
Рішенням Шевченківського районного суду м. Запоріжжя від "05" травня 2006 року позов задоволено частково
На зазначене рішення ВПУ № 27 подало апеляційну скаргу, яка ухвалою судді від 14 квітня 2006 року була залишена без руху.
ВПУ № 27 надано строк до 26 червня 2006 року для усунення недоліків скарги, а саме для сплати судового збору та витрат на інформаційно - технічне забезпечення розгляду справи.
Проте на час постановлення ухвали ВПУ № 27 не виконало вимоги зазначені в ухвалі судді від 14.04.2006 року, недоліки скарги не усунула , а тому скарга відповідно до вимог ст. 121 ч2 ЦПК України (2004 року) визнається неподаною і підлягає поверненню.
Керуючись ст.ст. 121, 297 ЦПК України, суддя,
УХВАЛИВ:
Апеляційну скаргу Вищого професійного училища № 27 на рішення Шевченківського районного суду м. Запоріжжя від "05 " травня 2006 року по справі за позовом ВПУ № 27 до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за комунальні послуги визнати неподаною та повернути.
Справу надіслати до Шевченківського районного суду м. Запоріжжя .
Ухвала може бути оскаржена до Верховного Суду України протягом двох місяців.