Судове рішення #6921385

 

      В И Р О К  

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И.        Справа №1-90/09

      20 листопада 2009 року.                   м.Радомишль.    

Радомишльський районний суд Житомирської області в складі:

головуючого: судді СВІНЦИЦЬКОГО Л.В.

при секретарі:ОСОБА_1

потерпілої:ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Радомишлі кримінальну справу про обвинувачення:

                           ОСОБА_3,04.07.1957

року народження, уроженця та жителя  

м.Радомишль Житомирської  

області,вул.Горького 2  

кв.1,українця,громадянина України  

України,ІНФОРМАЦІЯ_1,не  

працюючого,не одруженого,раніше не  

судимого,

у вчиненні злочину передбаченого ст.125 ч.2 КК України;          

 

В С Т А Н О В И В :  

 

30 квітня 2009 року,біля 13 години,підсудний ОСОБА_3,перебуваючи в стані алкогольного сп»яніння в квартирі своєї матері ОСОБА_2,розташованої в АДРЕСА_1,на грунті неприязних відносин,під час сварки,став наносити удари металевим предметом по голові ОСОБА_2,заподіявши потерпілій легкі тілесні ушкодження з короткочасним розладом здоров»я,у вигляді ран та синцю голови.

     В судовому  засіданні підсудний ОСОБА_3свою винуватість в скоєнні злочину передбаченого ст.125 ч.2 КК України не визнав і показав суду,що 30.04.2009 року,біля 13 години він дійсно був у квартирі своєї матері,але тілесних ушкоджень їй не спричиняв.

    Винність підсудного у  вчиненні злочину,повністю стверджується доказами дослідженими в судовому засіданні:  

   Показаннями потерпілої ОСОБА_2,яка показала суду,що 30.04.2009 року,вона знаходилась в своїй квартирі.коли біля 13  години в квартиру зайшой підсудний.Він був в нетверезому стані,і став її ображати нецензурною лайкою.Коли вона зайшла у ванну,підсудний взяв у руку відкривачку для концерв,і наніс їй 3-5 ударів по голові.

    Показаннями свідка ОСОБА_4,який показав суду,що 30.04.2009 року,дійсно до нього в двері постукала потерпіла.Коли він відкрив двері,то побачав що вона вся в крові,і що її побив підсудний.

    Показаннями свідка ОСОБА_5,яка показала суду,що 30.04.2009 року,дійсно до неї прийшла потепіла ОСОБА_2,і розповіла що її побив підсудний.Голова у неї була в крові.

    Про те,що в потерпілої ОСОБА_2 мались легкого ступеню важкості з короткочасним розладом здоров»я  тілесні ушкодження у вигляді ран та синців голови,стверджується висновком судово-медичної експертизи №326 від 24.07.2009 року.(а.с.47).

Як видно з відмовного матеріалу №435,потерпіла дійсно зверталась 30.04.09 року із заявою,в якій вказала,що в цей день саме підсудний побив її і спричинив тілесні ушкодження.(а.с.63-71).

    Оцінивши дослідженні в судовому засіданні докази в їх сукупності,суд дії ОСОБА_3 кваліфікує по ч.2 ст.125 КК України,як умисне заподіяння легких тілесних ушкоджень,що спричинило короткочасний розлад здоров»я.

Обираючи ОСОБА_3покарання, суд враховує ступінь суспільної небезпечності вчиненого ним злочину,особу підсудного,його вік,позитивну характеристику,думку потерпілої,і обирає таку у вигляді арешту.

      За місцем проживання підсудний ОСОБА_3характеризується з позитивної сторони.(а.с.24)

Обставиною,яка обтяжує покарання підсудного ОСОБА_3суд визнає вчинення ним злочину в стані алкогольного сп»яніння.

 

Обставин які пом»якшують покарання підсудного в судовому засіданні не встановлено.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

       На підставі викладеного,керуючись ст.ст.323,324 КПК України, суд-

З А С У Д И В :  

      ОСОБА_3 визнати винним у вчиненні злочину передбаченого ст.125 ч.2 КК України, і призначити йому покарання у вигляді П»ЯТИ місяців арешту.

      Обрати засудженому ОСОБА_3 запобіжний захід у вигляді тримання під вартою,і взяти його під варту в залі суду.

      Строк відбуття покарання засудженому ОСОБА_3 рахувати з часу його затримання.  

        Вирок може бути оскаржений до апеляційного суду Житомирської  

області через Радомишльський районнийсуд протягом п”ятнадцяти діб з моменту його проголошення,а засудженим, який знаходиться під вартою в той же строк з моменту його отримання.

    Суддя Радомишльського  

районного суду                      ОСОБА_6.  

 

                                                     

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація