Судове рішення #69210739

Номер провадження: 22-ц/785/3880/15

Головуючий у першій інстанції Коваленко О. Б.

Доповідач Гайворонський С. П.

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

про залишення апеляційної скарги без руху

20.03.2015 року м. Одеса

Суддя судової палати у цивільних справах апеляційного суду Одеської області Гайворонський С.П., розглянувши справу за скаргою об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Білий будинок" на дії державного виконавця Другого Київського відділу державної виконавчої служби Одеського міського управління юстиції, за апеляційною скаргою в.о. начальника Другого Київського відділу державної виконавчої служби Одеського міського управління юстиції на ухвалу Київського районного суду м. Одеси від 20 лютого 2015 року,

встановив:


ОСББ "Білий будинок" звернулось до суду зі скаргою на дії державного виконавця Другого Київського відділу державної виконавчої служби Одеського міського управління юстиції.

Ухвалою Київського районного суду м. Одеси від 20 лютого 2015 року скаргу ОСББ "Білий будинок" на дії державного виконавця Другого Київського відділу державної виконавчої служби Одеського міського управління юстиції задоволено.

Визнано незаконною та скасовано постанову ВП №44365379 від 13 листопада 2014 року державного виконавця Другого Київського відділу державної виконавчої служби Одеського міського управління юстиції про закінчення виконавчого провадження про стягнення грошової суми з ОСОБА_2 на користь ОСББ "Білий будинок".

На вказану ухвалу суду в.о. начальника Другого Київського відділу державної виконавчої служби Одеського міського управління юстиції подав апеляційну скаргу. Однак апеляційна скарга апелянта не відповідає вимогам ч. 5 ст. 295 ЦПК України:

- до апеляційної скарги не додані дві копії скарги та доданих письмових матеріалів відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі (для ОСББ "Білий будинок", ОСОБА_2.).

Апеляційний суд приймає до уваги відсутність даних про оплату суми судового збору.

Відповідно до п. 1 пп. 14 ч. 2 ст. 4 Закону України "Про судовий збір" від 08.07.2011 року № 3674-VІ, апелянту належить сплатити судовий збір в розмірі 121 грн. 80 коп. та надати до суду апеляційної інстанції оригінал квитанції.

Для перерахування коштів на оплату вказаних витрат у платіжному документі зазначається призначення платежу за наступними реквізитами: Отримувач: ГУ ДКСУ в Одеській області, Код ЄДРПОУ 37607526, Р/р 31214206780007, МФО 828011, Банк отримувача: ГУ ДКСУ в Одеській області. Призначення платежу: Судовий збір, Пункт 1, КБК 22030001, Прізвище, Ім'я, По батькові.

Згідно ст. 82 ЦПК України, суд не вбачає підстав апелянту для відстрочення або розстрочення сплати судового збору.

Відповідно до ст. ст. 121, 297 ЦПК України суддя встановивши, що апеляційна скарга не відповідає вимогам ст. 295 ЦПК України постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення апеляційної скарги без руху, про що повідомляє апелянта і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання апелянтом ухвали.

Якщо апелянт у встановлений строк не виконає вимоги закону, апеляційна скарга буде вважитися неподаною та повернута апелянтові.

За таких обставин відповідно до ст. 295 ЦПК України вказана апеляційна скарга в.о. начальника Другого Київського відділу державної виконавчої служби Одеського міського управління юстиції підлягає залишенню без руху для усунення вищевказаних недоліків.

На підставі наведеного, керуючись ст. 297 ЦПК України,

ухвалив:

Апеляційну скаргу в.о. начальника Другого Київського відділу державної виконавчої служби Одеського міського управління юстиції на ухвалу Київського районного суду м. Одеси від 20 лютого 2015 року - залишити без руху.

Повідомити в.о. начальника Другого Київського відділу державної виконавчої служби Одеського міського управління юстиції про необхідність усунення вказаних недоліків у строк, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання апелянтом ухвали, та пояснити, що у разі невиконання даної ухвали, скарга буде вважатися неподаною та повернута апелянту.

Суддя апеляційного суду

Одеської області С.П. Гайворонський


  • Номер: 6/520/468/17
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 520/15884/13-ц
  • Суд: Київський районний суд м. Одеси
  • Суддя: Гайворонський С.П.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 25.09.2017
  • Дата етапу: 09.10.2017
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація