Справа № 2 - 2458 / 2009 рік
Р І Ш Е Н Н Я
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
23 листопада 2009 року Чугуївський міський суд Харківської області у складі :
головуючого - судді Ковригіна О.С.
при секретарі – Фатєєвої С.М.
розглянувши у попередньому відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Чугуєві цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням,
в с т а н о в и в :
Позивач звернулася до суду з позовом в якому просить винести рішення згідно якого визнати ОСОБА_2 таким, що втратив право користування жилим приміщенням у квартирі АДРЕСА_1.
В позовній заяві позивач вказала, що вона є власником вказаної квартири в якій зареєстрований відповідач по справі ОСОБА_2 Право власності позивачки на квартиру підтверджується договором купівлі – продажі, реєстровий номер 1-1037 від 13 березня 2009 року ( а.с.5). З Згідно п.9 вказаного договору купівлі – продажу, умовою було те, що продавець зобов’язаний знятись з реєстрації особисто. З березня 2009 року він у цій квартирі не мешкає, його особистих речей в ній не має, оплату комунальних послуг він не здійснює. Однак відповідач добровільно знятися з реєстрації за цією адресою не бажає.
Позивачка в судове засідання не з’явилася, від неї надійшла заява про розгляд справи у її відсутність в якій вона підтримує свої позовні вимоги.
Відповідач в судове засідання не з’явився, про день та час розгляду справи повідомлявся належним чином та своєчасно, від нього до суду надійшла заява в якій він не заперечує проти позову та просить розглянути справу у його відсутність.
Суд відповідно до ст. 169 ЦПК України вважає за можливе розглядати справу у відсутність відповідача за наявними доказами у справі.
Суд, дослідивши матеріали справи та представлені докази, вважає, що позов підлягає задоволенню, як такий, що знайшов своє повне підтвердження в ході судового розгляду справи.
Відповідно до вимог ст. 71 ч 1 ЖК України при тимчасовій відсутності наймача та членів його сім’ї за ними зберігається жиле приміщення на протязі 6 місяців. На підставі ст. 72 ЖК України особи, які відсутні більше встановлених строків, в судовому порядку можуть бути визнані такими, що втратили право користування жилим приміщенням.
Суд приходить до висновку, що відповідач не проживає у ІНФОРМАЦІЯ_1 більш ніж шість місяців, у зв’язку з чим, він у відповідності до чинного законодавства втратив право користування жилим приміщенням.
Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. ст. 10, 11, 81, 130, 169, 174, 209, 212, 213-215 ЦПК України, ст. ст. 71, 72 ЖК України, суд -
В и р і ш и в:
Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням - задовольнити .
Визнати ОСОБА_2 таким, що втратив право користування житловим приміщенням у квартирі АДРЕСА_2.
Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області через Чугуївський міський суд шляхом подачі в 10-ти денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.
Суддя – підпис
З оригіналом згідно. Суддя –