Апеляційний суд Запорізької області
Справа № 22 - 450/07 р. Головуючий у 1-й інстанції: Мухін А.В.
Суддя-доповідач: Онищенко Е.А.
УХВАЛА
"20" січня 2007р. м.Запоріжжя
Суддя апеляційного суду Запорізької області Онищенко Е.А. в стадії прийняття до апеляційного провадження апеляційної скарги ОСОБА_1 на ухвалу Жовтневого районного суду м. Запоріжжя від «27» грудня 2006 року по справі за позовом ОСОБА_2 до орендного підприємства Запорізьке міське бюро технічної інвентаризації, ОСОБА_3 про визнання права власності, -
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Жовтневого районного суду м. Запоріжжя від «27» грудня 2006 року відмовлено у задоволенні заяви ОСОБА_1 про відвід судді Мухіна А.В.
На зазначену ухвалу ОСОБА_1 подав апеляційну скаргу, за якою не може бути порушено апеляційне провадження виходячи з наступного.
Стаття 293 ЦПК України містить вичерпний перелік судових ухвал, які
підлягають апеляційному оскарженню.
Зазначена стаття не містить вказівку на те, що вищевказана ухвала підлягає оскарженню. Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду включаються до апеляційної скарги на рішення суду.
Крім того, прохання апелянта в апеляційній скарзі стосовно забезпечення виконання рішення Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя від 23.04.2003 року суперечить вимогам ч. 1 ст. 307 ЦПК України, а саме, не входить до повноважень апеляційного суду.
Враховуючи наведені обставини, апеляційна скарга підлягає залишенню без розгляду.
Керуючись ст.ст. 207, 293, 297, 307 ЦПК України, суддя,
УХВАЛИВ:
Відмовити ОСОБА_1 в прийнятті апеляційної скарги на ухвалу Жовтневого районного суду м. Запоріжжя від «27» грудня 2006 року по цій справі та повернути її апелянту.
Ухвала може бути оскаржена до Верховного Суду України протягом двох місяців.