№ 3-1256/09
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
01.10.2009 року смт. Млинів, Рівненська обл.
Суддя Млинівського районного суду Рівненської області Феськов П.В. розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ України
_______________________________________________________________________________
про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1
ІНФОРМАЦІЯ_1,
українця, громадянина України
жителя ІНФОРМАЦІЯ_2
місце роботи, посада: Млинівська санепідемстанція, фельшер
за ч. 1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення
ВСТАНОВИВ:
16.09.2009 року о 17.00 год. ОСОБА_1 в смт.Млинів по вул.Пушкіна, керував мопедом «Альфа», перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння.
В судовому засіданні ОСОБА_1 визнав себе винним, у вчиненому щиро розкаявся.
Винність ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення від 16.09.2009 року.
Своїми умисними діями, які виразились в керуванні транспортними засобами особами, які перебувають у стані сп’яніння, ОСОБА_1 вчинив правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 130 КУпАП України.
При накладенні стягнення суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом’якшують і обтяжують відповідальність.
До обставин, що пом’якшують відповідальність за адміністративне правопорушення, суд відносить щире розкаяння винного.
Обставин, що обтяжують відповідальність за адміністративне правопорушення судом не встановлено.
Санкція ч. 1 ст. 130 КУпАП передбачає адміністративне стягнення у виді штрафу на водіїв від ста п»ятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від одного до двох років, або громадські роботи на строк від сорока до п»ятдесяти годин, або адміністративний арешт на строк від семи до десяти діб. Враховуючи все вищенаведене, суд вважає за доцільне накладення адміністративного стягнення у виді позбавлення права керування транспортними засобами.
На підставі наведеного,
керуючись ст.ст.33, 283-284 КУпАП
суд, -
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності за ч.1.ст.130 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у виді позбавлення права керування всіма видами транспортних засобів строком на 1 (один) рік.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до відповідного апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову.
Суддя: П.В.Феськов
З оригіналом згідно
Голова Млинівського райсуду ОСОБА_2