Номер провадження № 22-ц/785/5217/13
Головуючий у першій інстанції ОСОБА_1
Доповідач Суворов В. О.
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
вступна та резолютивна частина
10.07.2013 року м. Одеса
Судова колегія судової палати в цивільних справах апеляційного суду Одеської області
в складі:
головуючого –Суворова В.О.
суддів –Артеменко І.А.
–ОСОБА_2
при секретарі – Павлін О.В.
за участю ОСОБА_3
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні апеляційного суду Одеської області цивільну справу за апеляційною скаргою ОСОБА_4 на рішення Суворовського районного суду міста Одеси від 28 лютого 2013 року по справі за позовом ОСОБА_5, ОСОБА_3, яка діє в своїх інтересах та в інтересах неповнолітньої ОСОБА_6 , до ОСОБА_4 про усунення перешкод в користуванні власністю, вселення в квартиру № 13, 14 в будинку № 24 по вулиці Затонського в місті Одесі, стягнення моральної шкоди у розмірі 8 000 грн., зобов’язання не перешкоджати в користуванні квартирою, -
В С Т А Н О В И ЛА :
Враховуючи, що складення повного судового рішення по справі викликає складність, суд оголошує вступну та резолютивну частину ухвали.
Керуючись ст.ст. 303, 304, 307 ч. 1 п. 1, 308, 313, 314, 315, 317, 319 ЦПК України, колегія суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Одеської області - ухвалила :
Апеляційну скаргу ОСОБА_4 - відхилити, рішення Суворовського районного суду міста Одеси від 28 лютого 2013 року - залишити без змін.
Ухвала апеляційного суду набирає законної сили з моменту її проголошення, однак може бути оскаржена в касаційному порядку до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ протягом 20 днів з дня набрання законної сили.
Судді апеляційного суду Одеської області В.О. Суворов
ОСОБА_7
ОСОБА_2