Увага! Зараз ми працюємо у тестовому режимі! Якщо у Вас є будь-які підказки, бажання або відгуки, будь-ласка, лишайте їх на
Судове рішення #689632

                                              № 2-0-6/2007

     РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

07  лютого 2007 року                                                  Голованівський районний суд

Кіровоградської області

в складі головуючого - судді                                                      Гут  Ю.О.

при секретареві -                                                                           Цимбал І.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Голованівськ справу за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа - Голованівське районне управління пенсійного фонду України про встановлення факту правоустановлюючого документа

встановив   :

Заявник звернувся до суду з зазначеною заявою і вказала, що вона народилась ІНФОРМАЦІЯ_1. в свідоцтві про народження в графі (по батькові) записано " ОСОБА_1", тому що ім"я батька " ІНФОРМАЦІЯ_2" ІНФОРМАЦІЯ_3 заявник працювала штукатуром, де їй було виписано трудову книжку. ІНФОРМАЦІЯ_4 заявникові було виписано трудову книжку колгоспника за НОМЕР_1.

ІНФОРМАЦІЯ_5 заявник звернулась в Голованівське районне управління

пенсійного фонду України з заявою для оформлення пенсії за віком , їй було

відмовлено в зв"язку з тим що трудова книжка видана ІНФОРМАЦІЯ_3 на "ОСОБА_2" та зроблено виправлення в графі (по батькові) "

ІНФОРМАЦІЯ_6", так як правильно " ОСОБА_1".

Даний факт підтверджується дублікатом свідоцтва про народження, копією паспорта., копією свідоцтва про одруження, копіями трудових книжок..

Просить суд, встановити факт який має юридичне значення , що трудова книжка виписана ІНФОРМАЦІЯ_3на "ОСОБА_2" належить ОСОБА_1.В судовому засіданні заявник свої вимоги підтримав повністю. Просить заяву задовольнити.

Зацікавлена особа в судовому засіданні із заявними вимогами погодилась, не заперечують про задоволення заяви .

Суд, заслухавши заявника, заінтересовану особу, дослідивши матеріали справи в їх сукупності, дійшов до висновку, що заява підлягає задоволенню.

Судом встановлено, що заявниця народилась ІНФОРМАЦІЯ_1. В свідоцтві про її народження в графі (по батькові) записано " ОСОБА_1", оскільки ім"я її батька " ІНФОРМАЦІЯ_2". ІНФОРМАЦІЯ_3 заявниця працювала штукатуром, де їй було виписано трудову книжку, в якій в графі по батькові вписано "ІНФОРМАЦІЯ_7". ІНФОРМАЦІЯ_4 заявникові було виписано трудову книжку колгоспника за НОМЕР_1 де її прізвище ім"я та по батькові вказано як " ОСОБА_1".

В листопаді 2006 року заявник звернулась в Голованівське районне управління пенсійного фонду України з заявою для оформлення пенсії за віком , їй було

 

відмовлено в зв"язку з тим що трудова книжка видана ІНФОРМАЦІЯ_3 на ім"я" ОСОБА_2" та зроблено виправлення в графі (по батькові) " ІНФОРМАЦІЯ_6", так як правильно " ОСОБА_1".

Даний факт, який має юридичне значення, що трудова книжка виписана ІНФОРМАЦІЯ_3на "ОСОБА_2" належить ОСОБА_1, необхідно встановити для оформлення пенсії за віком.

Даний факт підтверджується копією свідоцтва про народження (а/с -8), копією паспорта (а/ с- 5), копією свідоцтва про шлюб (а/с - 7), копію тудової книжки від ІНФОРМАЦІЯ_3(а/с-9), копією трудової книжки колгоспника НОМЕР_1 від ІНФОРМАЦІЯ_4 (а/с-10), надані суду матеріали не викликають сумніву , вони є достовірними та вичерпними.

Суд дійшов до висновку, що звернення заявника до суду викликане необхідністю встановлення факту, що має юридичне значення, так як від нього залежить виникнення його майнових прав. Іншого порядку встановлення даного факту діюче законодавство не передбачає .

Керуючись ст.ст. 3,5,10,14, 57,60,213,215, п. 6 ст. 256 ЦПК України, суд-

вирішив:

Заяву задовольнити.

Встановити факт належності трудової книжки, виписаної ІНФОРМАЦІЯ_3року на прізвище "ОСОБА_2" - ОСОБА_1.Рішення може бути оскаржена до апеляційного суду Кіровоградської області через Голованівський районний суд протягом 20 ( двадцяти ) днів після подання заяви про апеляційне оскарження .

Заява про апеляційне оскарження  може бути  подана протягом 10( десяти ) днів з дня проголошення рішення .

Копія апеляційної скарги одночасно надсилається до апеляційного суду Кіровоградської області.