Судове рішення #689542
РІШЕННЯ

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

31 січня 2007р.                                                                                          справа №4.3/2-о-23/2007р.

Харківський районний суд Харківської області у складі головуючого судді САВЧЕНКО Г.М. при секретарі ВЕНЕДІКТОВІЙ Ю.О. розглянувши у судовому засіданні в залі суду в с. Покотилівка цивільну справу за заявою:

Липецького психоневрологічного інтернату Харківського району Харківської області

в інтересах ОСОБА_1

зацікавлена особа: Відділ реєстрації актів цивільного стану Харківського районного управління юстиції Харківської області

про встановлення факту, що має юридичне значення

ВСТАНОВИВ:

Заявник звернувся до суду з заявою, в якій просить встановити факт, що має юридичне значення та визнати, що ОСОБА_1 народилась ІНФОРМАЦІЯ_1 в АДРЕСА_1. Свої вимоги мотивує тим, що в Липецькому психоневрологічному інтернаті з 13.06.1982 р. постійно на повному державному забезпеченні перебуває ОСОБА_1. Документи підтверджуючі її особу втрачено. Згідно листа відділу реєстрації актів цивільного стану Харківського районного управління юстиції Харківської області від 26.09.2006р. видати повторне свідоцтво про народження ОСОБА_1 не має можливості у зв'язку з тим, що за 1937-1939рр. по Будянській селищній раді Харківського району неповна наявність архіву. Факт народження ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 підтверджується свідченнями свідків ОСОБА_2, ОСОБА_3.

В судове засідання з'явився представник заявника, який підтримав свої вимоги. Представник зацікавленої особи в судове засідання не з'явився, про час та місце розгляду справи повідомлений, про причини неявки не повідомив, тому суд, згідно ст.224 ЦПК України, вважає за необхідне вирішити справу на підставі наявних у ній доказів, та ухвалити заочне рішення. Заявник не заперечував проти такого вирішення справи.

Суд, вислухавши пояснення заявника, дослідивши матеріали справи і оцінивши зібрані докази в їх сукупності, вважає, що заява підлягає задоволенню по наступних підставах.

ОСОБА_1 народилась ІНФОРМАЦІЯ_1 в АДРЕСА_1. З 13.06.1982р. ОСОБА_1 постійно перебуває в Липецькому психоневрологічному інтернаті на повному державному забезпеченні. Документи підтверджуючі особу ОСОБА_1 втрачено. Згідно до листа відділу реєстрації актів цивільного стану Харківського районного управління юстиції Харківської області від 26.09.2006р. видати повторне свідоцтво про народження ОСОБА_1 не має можливості у зв'язку з тим, що за 1937-1939рр. по Будянській селищній раді Харківського району неповна наявність архіву. Факт народження ОСОБА_1  ІНФОРМАЦІЯ_1 підтверджується свідченнями свідків ОСОБА_2, ОСОБА_3.

Враховуючи вищевикладене суд, відповідно до ст.ст. 15, 16 ЦК України, п.7 ч.1 ст.256 ЦПК України, вважає за необхідне встановити факт, що має юридичне значення, та визнати що ОСОБА_1 народилась ІНФОРМАЦІЯ_1 в АДРЕСА_1.

Керуючись ст.ст.208, 209, 212, 213, 215, 224, 256 ЦПК України; ст.ст. 15, 16 ЦК України;

ВИРІШИВ:

1\ Встановити факт, що має юридичне значення та визнати, що ОСОБА_1 народилась ІНФОРМАЦІЯ_1 в АДРЕСА_1.

Рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою

відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня

отримання його копії. Позивач має право оскаржити заочне рішення в загальному порядку. Заяву

про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подано протягом десяти днів з дня  проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після  подання заяви про апеляційне оскарження. Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку  подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо  було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк встановлений  ст.294 ЦПК України, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи  апеляційним судом.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація