Судове рішення #6895294

Справа №2-3610 /2009

У Х В А Л А

           

     15 жовтня 2009 р.      Євпаторійський міський суд Автономної Республіки  Крим

в складі:          

                        головуючого       - судді РУЖИЦЬКОЇ Т.В.

         при секретарі            -         ХЛУДЄЄВОЇ А.А.

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом Прокурора м. Євпаторія в інтересах держави  в особі  Євпаторійської міської Ради до ОСОБА_1,  третя особа-Інспекція Західно-Кримського відділу Державної інспекції  по контролю за використанням і охороною землі,  про звільнення самочинно зайнятої земельної ділянки,  

                                                    В С Т А Н О В И В :

          До Євпаторійського міського суду звернувся Прокурора м. Євпаторія в інтересах держави  в особі  Євпаторійської міської Ради з позовом до ОСОБА_1,  третя особа-Інспекція Західно-Кримського відділу Державної інспекції  по контролю за використанням і охороною землі,  про звільнення самочинно зайнятої земельної ділянки.  

           В судовому засіданні відповідач заявив клопотання про зупинення провадження по зазначеній  справі  до розгляду справи № 2-4597/2009 за позовом  ОСОБА_2. до неї про усунення перешкод, яка знаходиться у провадженні іншого судді, в підтвердження чого надала відповідні документи.

    Вислухавши  думку  осіб, які беруть участь у справі, дослідивши матеріали справи, суд вважає необхідним провадження у справі зупинити за наступними підставами.

            Відповідно до п. 4  ч. 1 ст. 201  ЦПК України суд зобов'язаний  зупинити провадження по справі  у разі  неможливості розгляду даної справи до  вирішення іншої справи, що розглядається в порядку конституційного, цивільного, кримінального чи адміністративного судочинства.

            В судовому засіданні достовірно встановлено, що  у  провадженні Євпаторійського міського суду знаходиться цивільна справа  № 2-4597/2009 за позовом  ОСОБА_2 до ОСОБА_1, треті особи -  Євпаторійська міська Рада, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7,  про усунення перешкод.

          Враховуючи, що розгляд справи за позовом Прокурора м. Євпаторія в інтересах держави  в особі  Євпаторійської міської Ради до ОСОБА_1,  третя особа-Інспекція Західно-Кримського відділу Державної інспекції  по контролю за використанням і охороною землі,  про звільнення самочинно зайнятої земельної ділянки,     до   розгляду справи № 2-4597/2009 за позовом  ОСОБА_2 до ОСОБА_1, треті особи -  Євпаторійська міська Рада, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7,  про усунення перешкод - неможливий, суд вважає, що провадження у справі необхідно призупинити.

    Керуючись ст. ст. 201, 202 ЦПК України,

                                                                       У Х В А Л И В :

           Провадження по справі за  позовом Прокурора м. Євпаторія в інтересах держави  в особі  Євпаторійської міської Ради до ОСОБА_1,  третя особа-Інспекція Західно-Кримського відділу Державної інспекції  по контролю за використанням і охороною землі,  про звільнення самочинно зайнятої земельної ділянки,  -   призупинити до  розгляду  справи № 2-4597/2009 за позовом  ОСОБА_2 до ОСОБА_1, треті особи -  Євпаторійська міська Рада, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7,  про усунення перешкод.

           Ухвала  може  бути  оскаржена в апеляційному порядку до  Апеляційного  суду  АР Крим  через Євпаторійській  міський  суд шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.  

СУДДЯ                                                                           Т.В.РУЖИЦЬКА

           

           

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація