Справа №33-1192
Категорія ч.1 ст. 163-4 КУпАП України
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
18 грудня 2008р. місто Донецьк
Суддя судової палати з кримінальних справ Апеляційного суду Донецької області Калініч Н.І. , розглянувши апеляцію ОСОБА_1 на постанову ддді Краматорського міського суду від 16 жовтня 2008 року, якою
ОСОБА_1 що народився ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, громадянин України, який мешкає: АДРЕСА_1
- притягнуто до адміністративної відповідальності за ч 1 ст. 163 А КУпАП та призначено адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави в розмірі 34 грн.
встановила:
ОСОБА_1 звернувся до Апеляційного суду Донецької області з проханням поновити строк на апеляційне оскарження постанови Краматорського міського суду Донецької області від 16 жовтня 2008 року т.я. копію постанови судді йому було надано після 10.11.2008 року.
Суддя дослідивши постанову суду, вважає можливим згідно до ст.. 289 КУпАГІ поновити строк на апеляційне оскарження т.я. він пропущений з поважних причин.
На підставі зазначенного, керуючись ст.. 289 КУпАП, суддя
Постановила:
Поновити ОСОБА_1 строк на апеляційне оскарження постанови судді Краматорського міського суду від 16 жовтня 2008 року.