Судове рішення #6888884








Справа № 6-23922 cк 09




У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


Суддя Верховного Суду України Жайворонок Т.Є., розглянувши 19 листопада 2009 року касаційну скаргу ОСОБА_3 на рішення Деснянського районного суду м. Києва від 27 травня 2009 року та ухвалу апеляційного суду м. Києва від 9 вересня 2009 року в справі за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про відшкодування матеріальної та моральної шкоди,


в с т а н о в и в:


Рішенням Деснянського районного суду м. Києва від 27 травня 2009 року, залишеним без змін ухвалою апеляційного суду м. Києва від 9 вересня 2009 року, позовні вимоги ОСОБА_1 та ОСОБА_2. про відшкодування матеріальної і моральної шкоди задоволено частково. Стягнуто з ОСОБА_3 на користь ОСОБА_1 матеріальну шкоду в розмірі 16 656 грн. та понесені судові витрати. Стягнуто з ОСОБА_3 на користь ОСОБА_1. моральну шкоду в розмірі 2 000 грн.

У касаційній скарзі ОСОБА_3 просить скасувати рішення Деснянського районного суду м. Києва від 27 травня 2009 року та ухвалу апеляційного суду м. Києва від 9 вересня 2009 року, посилаючись на неправильне застосування судами норм матеріального права та порушення норм процесуального права, і справу передати на новий розгляд до суду першої інстанції.

Касаційна скарга не може бути прийнята до провадження з таких підстав.

Відповідно до п. 5 ч. 3 ст. 328 ЦПК України у разі, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи, суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі.

Обґрунтування касаційної скарги ОСОБА_3 не містить доводів, які викликають необхідність перевірки матеріалів справи, наведені нею доводи та зміст оскаржуваних судових рішень також не дають підстави для висновку, що судами при розгляді справи допущені порушення норм процесуального права чи неправильно застосовано норми матеріального права, які передбачені ст. ст. 338 - 342 ЦПК України як підстави для скасування зазначених судових рішень.

На підставі наведеного та керуючись пунктом 5 частини 3 статті 328 ЦПК України,


у х в а л и в:

 

Відмовити у відкритті касаційного провадження у справі за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про відшкодування матеріальної та моральної шкоди за касаційною скаргою ОСОБА_3 на рішення Деснянського районного суду м. Києва від 27 травня 2009 року та ухвалу апеляційного суду м. Києва від 9 вересня 2009 року.

Копію ухвали разом з доданими до касаційної скарги матеріалами направити скаржнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.






Суддя Верховного Суду України Т.Є. Жайворонок










Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація