Справа №3-3471/09р. ПОСТАНОВА
03 квітня 2009 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Тельнікова І.Г., розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ в Рівненській області, про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Києва, громадянина України, працюючого, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1
за ч. 3 ст. 122КУпАП,-
встановив:
21 лютого 2009 року о 20 год. 10 хв. ОСОБА_1, керуючи автомобілем «Ауді», державний номерний знак НОМЕР_1, на 368-му кілометрі автодороги Київ-Чоп, при встановленому обмеженні максимальної швидкості, яке позначено дорожнім знаком 3.29 «Обмеження максимальної швидкості 70 км/год.» рухався із швидкістю 128 км/год., чим перевищив встановлене обмеження швидкості руху в населеному пункті більш ніж на 50 км/год.
Своїми діями водій ОСОБА_1 порушив п. 12.9 Правил дорожнього руху України та вчинив правопорушення, передбачене ч. З ст. 122КУпАП.
На виклик до суду ОСОБА_1 не з'явився. Причина його неявки суду не відома. Про час, день та місце слухання справи повідомлявся належним чином.
Винність ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 122 КУпАП, підтверджується матеріалами справи.
Керуючись ст. 33, ч. 3 ст. 122, ч. 2 ст. 294 КУпАП,-
постановив:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. З ст. 122 КУпАП та піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу на користь держави в розмірі 680 грн. 00 коп.
Постанова може бути оскаржена у десятиденний строк до Апеляційного суду м. Києва через Шевченківський районний суд м. Києва.