Судове рішення #6887128

Справа № 3 -2994/2009

ПОСТАНОВА

02 березня 2009 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Гулько Б.І. розглянувши матеріали, що надійшли з Шевченківського РУ ГУ МВС України в м. Києві про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, який народився ІНФОРМАЦІЯ_1 в Ірані м. Табріз, не працюючого, без визначеного місця проживання, за ч.1 ст.203 КпАП України

ВСТАНОВИВ:

27.02.2009 року старшим інспектором ВПРФО Шевченківського РУ ГУ МВС України в м. Києві складено протокол в тім, що ОСОБА_1 27.02.2009 року о 15 годині 30 хвилин у каб. 9 по вул. Герцена, 9 у м. Києві, порушив правила перебування іноземців в Україні, а саме: ухилився від виїзду з України після закінчення відповідного терміну, тобто вчинив правопорушення, передбачене ч.1 ст.203 КпАП України.

Але, враховуючи обставини справи, а також і те, що ОСОБА_1 вперше притягується до адміністративної відповідальності, щиро розкаявся у скоєному, його майновий стан та малозначність вчиненого, суд вважає можливим, відповідно до ст.22 КпАП України, звільнити його від адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваженням.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 22, 284 КпАП України

ПОСТАНОВИВ:

Провадження по справі про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 по ч.1 ст.203 КпАП України закрити, оголосивши йому усне зауваження.

Постанова оскарженню не підлягає.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація