Справа JV» 3-4847\09
ПОСТАНОВА
Іменем України
14 квітня 2009 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Малинников О.Ф., розглянувши матеріали, які надійшли від Шевченківського РУГУ ГУ МВС України в місті Києві про притягнення до адміністративної відповідальності громадянина:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця Вінницької області, громадянина України, тимчасово не працює, проживає за адресою: АДРЕСА_1
за ч. 1 ст. 173-2 КпАП України,
ВСТАНОВИВ:
Як вбачається з матеріалів адміністративної справи 5.04.2009 року, близько 20.30 год. працівниками міліції був здійснений виїзд за адресою : АДРЕСА_1, де за попередньою інформацією сімейна сварка.
Вході виїзду та виконання даного матеріалу було встановлено, що міліцію викликала гр. ОСОБА_2, 1979 р.н., яка повідомила, що її чоловік гр. ОСОБА_1, 1982 р.н. знаходячись в стані алкогольного сп'яніння вчинив сварку, висловлювався нецензурною лайкою, на зауваження не реагував, кидався в бійку та пошкодив віконне дверне скло на кухню.
Гр. ОСОБА_1 повідомив, що 05.04.2009 року, близько 18.00 год. він прийшов додому і ліг відпочивати, дружини вдома не було. Близько 19.00 год. він прокинувся від того, що в квартирі голосно грає музика, яку включила дружина гр. ОСОБА_1 Підійшовши до дружини він попросив її зробити тихіше музику, але гр. ОСОБА_2 не послухала його і продовжувала слухати музику. Із-за цього між ними виник словесний конфлікт, в результаті якого гр. ОСОБА_1 почав висловлюватись на дружину нецензурною лайкою. Гр. ОСОБА_2 зайшла на кухню і зачинила двері. Гр. ОСОБА_1 хотів зайти на кухню, але не міг відчинити двері. Намагаючись силою відкрити двері він пошкодив скло на дверях. Після того як його дружина викликала працівників міліції, він залишив квартиру та пішов на вулицю.
Опитані мешканці будинку бійки не бачили, словесних сварок та конфліктів між громадянами не чули, громадський порядок порушений не був, офіційної заяви до ОВС не надходило.
Своїми діями ОСОБА_1 , вчинив правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 173-2 КпАП України в якій зазначено, що вчинення наеильства в сім'ї, тобто умисне вчинення будь-яких дій фізичного, психологічного чи економічного характеру (застосування фізичного насильства, що не завдало фізичного болю і не спричинило тілесних ушкоджень, погрози, образи чи переслідування, позбавлення житла, їжі, одягу, іншого майна або коштів, на які потерпілий має передбачене законом право, тощо), внаслідок чого могла бути чи була завдана шкода фізичному або психічному здоров'ю потерпілого, а так само невиконання захисного припису особою, стосовно якої він винесений, не проходження корекційної програми особою, яка вчинила насильство в сім'ї, - тягнуть за собою накладення штрафу від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до одного місяця з відрахуванням двадцяти відсотків заробітку, а в разі якщо за обставинами справи, з урахуванням особи порушника, застосування цих заходів буде визнано недостатнім, - адміністративний арешт на строк до п'яти діб.
ОСОБА_1 до суду зявився. Свою вину у скоєному правопорушенні визнав в повному обсязі.
Його вина у вчиненому правопорушенні підтверджується матеріалами адміністративної справи № 3-4847/09 а саме: протоколом про адміністративне правопорушення, постановою за справою про адміністративне правопорушення, протоколом про адміністративне затримання, рапортом, особистими поясненнями ОСОБА_1, постановою про відмову в порушенні кримінальної справи.
Тому, з of ляду на викладене, ОСОБА_1, слід визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 173-2 КпАП України.
Оцінивши зібрані у справі докази, вважаю, що ОСОБА_1 ,необхідно притягнути до адміністративної відповідальності ч. 1 ст. 173-2 КпАП України, з накладенням санкції в межах цього закону.
Керуючись ст. ст. 33 та ч. 1 ст. 173-2 КпАП України, суд-
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 173-2 КпАП України та застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави в розмірі трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 51 ( п'ятдесят одна ) гривня.
На постанову протягом десяти днів з дня її винесення може бути- подана апеляція до Апеляційного суду міста Києва через Шевченківський районний суд м. Києва.