Судове рішення #6883676

  Справа №  2-1804/09  

Р І Ш Е Н Н Я  

І М Е Н Е М  У К Р А Ї Н И  

16 листопада 2009  року                                                                            Рівненський районний суд  

Рівненської області  

В особі судді Сидоренко С.М.  

при секретарі  Шевцовій Р.В.  

розглянувши у судовому засіданні в місті Рівному (попередній розгляд) цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 Олеговичапро стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей,  

в с т а н о в и в:  

  Позивачка звернулась до суду та просить стягнути з відповідача аліменти на її користь на утримання дітей - сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2  в розмірі 1/3 частини від усіх видів заробітку, але не менше ніж 30% від прожиткового мінімуму дитини відповідного віку щомісячно.  

В обґрунтування своїх вимог покладається на те, що  позивачка з відповідачем перебувають в зареєстрованому шлюбі з09.08.1999 року. Від шлюбу мають двох неповнолітніх дітей. На даний час сторони проживають окремо. Відповідач не цікавиться здоров'ям та вихованням дітей,  ухиляється від  утримання дітей, не надає матеріальної допомоги на їх утримання, хоча як батько повинен надавати на утримання дітей постійну матеріальну допомогу.  

Позивачка у попередньому судовому засіданні позов підтримала і дала пояснення про обставини описані вище, просить стягувати з відповідача аліменти на утримання неповнолітніх дітей   .                  

Відповідач у попередньому судовому засіданні позов визнав та згідний на стягнення з нього аліментів.    

  Відповідно до ст. 180 Сімейного кодексу України, батьки зобов’язані утримувати дітей до досягнення ними повноліття.      

Відповідно до ч.1 ст.130 ЦПК України попереднє судове засідання проводиться, зокрема, з метою з’ясування можливості врегулювання спору до судового розгляду. Відповідно до ч.4 ст.130 ЦПК України ухвалення у попередньому судовому засіданні судового рішення у разі визнання позову проводиться в порядку, встановленому ст.174 цього Кодексу.  

Суд зважає на позицію сторін, які не заперечують проти ухвалення судового рішення при попередньому розгляді справи, та вважає, що в матеріалах справи є достатньо доказів, які дають можливість винести судове рішення.  

Суд, заслухавши пояснення сторін, з’ясувавши обставини та вивчивши матеріали справи, вважає, що позов доведений та підлягає до задоволення.  

При визначенні розміру аліментів суд враховує стан здоров’я та матеріальне становище дітей, стан здоров’я та матеріальне становище платника аліментів, який є працездатним.  

На підставі наведеного,  керуючись ч.4 ст. 130, ч.4 ст. 174 ст.ст.   213, 214, 215   , ЦПК України,   ст.  180, 181, 182, 183 СК України,-суд  

  в и р і ш и в:  

Позов  задовольнити.  

    Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 аліменти на утримання неповнолітніх дітей сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2  в розмірі 1/3 частини від усіх видів заробітку, але не менше ніж 30% від прожиткового мінімуму дитини відповідного віку щомісячно,     починаючи з 20 жовтня 2009 року і до повноліття дітей.  

  Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_4 на користь держави 51 грн. 00 коп. судових витрат по оплаті судового збору;  

  Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_4 на користь ГУ ДКУ в Рівненській області, р/р 31219259700295, МФО 833017, код ЗКПО 22586549, УДК в Рівненській області, код платежу 22050000, призначення платежу – „інформаційно-технічне забезпечення розгляду цивільної справи Рівненським районним судом Рівненської області”, сума – 120 грн. 00 коп.  

  На рішення може бути подана апеляція до апеляційного суду Рівненської області через Рівненський районний суд Рівненської області, заява про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.  

      Суддя:                                                                                                                      С.М. Сидоренко  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація