Справа № 3-1162/09
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12 листопада 2009 року
Суддя Корсунь-Шевченківського районного суду Черкаської області Свитка С.Л., розглянувши матеріали, які надійшли від територіальної державної інспекції праці у Черкаській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2 – Шевченківського району Черкаської області, жителя ІНФОРМАЦІЯ_3 – Шевченківський, вул. Марценюка, 4, Черкаської області, громадянина України, приватного підприємця, інші відомості про особу суду не відомі,
за ч.1 ст.41 КУпАП, -
ВСТАНОВИВ:
До Корсунь-Шевченківського району Черкаської області поступив матеріал про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.41 КУпАП.
Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення, 12.10.2009 року в ході проведеної перевірки додержання законодавства про працю України у приватного підприємця ОСОБА_1 виявлено такі порушення: умови оплати праці працівників встановлено без урахування співвідношення посадових окладів та кваліфікації робітника, чим порушено вимоги ст.96 КЗпП України; заробітна плата виплачується один раз в місяць, чим порушено вимоги ст.115 КЗпП України; в порушення вимог ст.21 ЗУ «Про відпустки», заробітна плата за весь час щорічної відпустки не виплачується не пізніше ніж за три дні до її початку.
В суді ОСОБА_1 свою вину не визнав.
Розглянувши справу про адміністративне правопорушення, оцінивши докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об’єктивному дослідженні всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом і правосвідомістю, суд приходить до висновку, що в діях ОСОБА_1 відсутній склад адміністративного правопорушення передбачений ч.1 ст.41 КУпАП за таких підстав.
Санкцією ч.1 ст. 41 КУпАП, передбачена відповідальність за порушення встановлених термінів виплати пенсій, стипендій, заробітної плати, виплата її не в повному обсязі, а також інші порушення вимог законодавства про працю.
Матеріалами справи не доведено умисел особи на вчинення зазначеного правопорушення, яке повинно мати обов’язкову ознаку прямого умислу.
Таким чином, суд приходить до висновку, що в діях ОСОБА_1 відсутній склад адміністративного правопорушення відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.41 КУпАП, а тому провадження в справі підлягає закриттю.
Керуючись п. 1, ч. 1, ст. 247, ст. ст. 252, 280, 294 КУпАП, суддя
П О С Т А Н О В И В :
Закрити провадження в справі про адміністративне правопорушення в зв’язку з відсутністю в діях ОСОБА_1 складу адміністративного правопорушення відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.41 КУпАП.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Апеляційна скарга чи протест прокурора можуть бути подані до апеляційного суду Черкаської області через Корсунь-Шевченківський районний суд протягом десяти днів з дня винесення даної постанови.
Суддя –