Судове рішення #687923
Справа № 11-72/2007р

Справа       11-72/2007р.                          Головуючий 1 інстанції: Крапивний B.I.

Категорія: 187 ч. 2 КК України                                               Доповідач: Кузюра М.М.

УХВАЛА

19 лютого 2007 року колегія суддів судової палати з кримінальних справ апеляційного суду Чернігівської області в складі:

головуючого: судді   Кузюри М.М.

суддів:                      Антипець В.М., Оседача М.М.

за участю прокурора: Шваб Л.В.

потерпілого:                         ОСОБА_3

предст. потерпілого    ОСОБА_4

засудженого:                         ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Чернігові кримінальну справу за апеляцією старшого помічника прокурора Корюківського району на вирок Корюківського районного суду Чернігівської області від 01 грудня 2006 року, -

ВСТАНОВИЛА:

ОСОБА_1 та ОСОБА_2 визнані судом винними та засуджені за те, що 04 квітня 2006 року близько 13 год. 30 хв., перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, за попередньою змовою між собою, в АДРЕСА_1, поряд з будинком підсудного ОСОБА_1. та в дворі його господарства, побили потерпілого ОСОБА_3, заподіявши йому середньої тяжкості тілесні ушкодження у вигляді закритого перелому ребра та забійних ран обличчя, відібравши при цьому в нього велосипед вартістю 240 грн., який згодом був вилучений працівниками міліції з приміщення літньої кухні засудженого ОСОБА_1.

За апеляцією старшого помічника прокурора Корюківського району кримінальна справа прийнята до провадження апеляційного суду Чернігівської області та призначена до розгляду.

Засуджений ОСОБА_1 вдруге без поважних причин не з'являється в судове засідання, за вказаною у вироку адресою відсутній, в зв'язку з чим судова повістка повернулась без вручення адресату.

Такі обставини дають підстави вважати про ухилення засудженого ОСОБА_1. від суду, а враховуючи його обов'язкову участь в судовому засіданні та з

 

2

Такі обставини дають підстави вважати про ухилення засудженого ОСОБА_1. від суду, а враховуючи його обов'язкову участь в судовому засіданні та з метою забезпечення виконання процесуальних рішень, колегія суддів вважає за необхідне оголосити розшук засудженого ОСОБА_1  та змінити йому міру запобіжного заходу на більш сувору - взяття під варту.

Керуючись ст. ст. 280, 288 КПК України, колегія суддів, -

УХВАЛИЛА:

Оголосити розшук засудженого ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, уродженця АДРЕСА_2, мешканця АДРЕСА_1

Проведення розшуку доручити Корюківському РВ УМВС України в Чернігівській області.

При встановленні місця перебування ОСОБА_1 -змінити щодо нього міру запобіжного заходу з підписки про невиїзд на взяття під варту.

Провадження в справі зупинити до розшуку засудженого ОСОБА_1.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація