Судове рішення #6878153

Справа № 3- 1050/2009р.

копія

П О С Т А Н О В А

23 листопада 2009 року суддя Гадяцького районного суду Полтавської області Максименко Л.В. розглянувши матеріали, які надійшли від Гадяцької МДПІ про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 р.н., громадянка України, жителька АДРЕСА_1, працює завідуючою магазином ПП«Земельно-кадастровий центр» , ін. код 2278123923,

 за ст. 155-1 ч.1 КпАП України,

в с т а н о в и в:

29 вересня 2009 року при перевірці  інспектором Гадяцької МДПІ –  магазину ПП«Земельно-кадастровий центр» який знаходиться по вул. 50р. Жовтня, 98 в м. Гадяч,  виявлено, що порушено порядок проведення розрахунків, а саме не проведення розрахункової операції через РРО, невідповідність суми готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі коштів, яка зазначена в денному звіті РРО, на ГО відсутня КОРО попередня.

ОСОБА_1 провину у скоєнні правопорушення визнала.

Вина ОСОБА_1 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення від 29.09.09року, актом перевірки щодо контролю за здійсненням розрахункових операцій у сфері готівкового та безготівкового обігу суб”єктами підприємницької діяльності від 29.09.09р.

Вважаю, що в діях ОСОБА_1 є склад правопорушення передбаченого ст.155-1 КпАП України - порушення  встановленого законом порядку проведення розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, за що її слід піддіти штрафу.

Керуючись ст.ст. 155-1, 221КпАп України, суддя, -

п о с т а н о в и в:

- ОСОБА_1 піддати штрафу на користь держави в розмірі 85 грн.

Стягування проводити до держбюджету Гадяцького району ЗКПО 34698301 р/р 31118106700032 банк ГУДКУ в Полтавській області МФО 831019.

Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови до апеляційного суду Полтавської області через Гадяцький районний суд.

Суддя: підпис

Копія: вірно

Суддя Гадяцького

районного суду                                                      Л.В. Максименко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація