Судове рішення #6875436

Справа № 2-867

2009р .

копія                                                                                                                        

                                                                                                                                 

З А О Ч Н Е   Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И

25 листопада 2009 року Гадяцький районний суд Полтавської області в складі

головуючої судді           Максименко Л.В.

при секретарі                  Павленко Т.І.

розглянувши у відкритому судовому засіданні  в м. Гадяч цивільну справу за позовом

 ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

в с т а н о в и в:

у липні 2009 року ОСОБА_1 звернулася до суду з позовною заявою до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу укладеного 12 серпня 2006 року в відділі РАЦС Гадяцького РУЮ Полтавської області, актовий запис № 173, вказуючи, що від  шлюбу дітей не мають, спільним подружнім життям проживали до квітня 2009 року, в даний час сім'я розпалася, можливості її зберегти немає.

В судовому засіданні ОСОБА_1 підтримала позовні вимоги, пояснила суду, що з відповідачем спільне життя не склалося, тому що різні погляди на сімейне життя, обов'язки. На підставі чого в сім'ї відбуваються  сварки, які поступово призвели до того, що вони стали чужими людьми. За таких обставин вважає, що подальше спільне життя суперечить  її інтересам.

Відповідач ОСОБА_2 про час і місце судового засідання повідомлявся належним чином,   про що свідчить повідомлення про одержання судової повістки, причину неявки відповідач суду не повідомив.  Зі згоди позивача суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст.224 ЦПК України.

Судом встановлено, що подружжя ІНФОРМАЦІЯ_1 12 серпня 2006 року в відділі РАЦС Гадяцького РУЮ Полтавської області, зареєструвало шлюб, актовий запис № 173.

Від шлюбу дітей немає.

Спільним подружнім життям проживали до квітня 2009   року. З цього часу спільне господарство не ведеться, спільного сімейного бюджету немає.

Виходячи з вищевикладеного, суд встановив, що сім'я розпалася через несумісність поглядів на сімейні відносини і відновити подружні стосунки неможливо. Подальше спільне життя подружжя та збереження шлюбу суперечить інтересам позивача, що має істотне значення ,тому позов підлягає задоволенню .

Керуючись  ч.2 ст.104, ст.ст.105, 110, 112 Сімейного кодексу України,ст. ст. 10, 11, 60, 209, 212- 215, 223, 224-226 ЦПК України, суд, -

в и р і ш и в:  

Шлюб укладений  12 серпня 2006 року в відділі РАЦС Гадяцького РУЮ Полтавської області між ОСОБА_2 та ОСОБА_1, актовий запис № 173 розірвати.

При реєстрації розірвання шлюбу в відділі РАЦС стягти на користь держави державне мито з ОСОБА_2 в сумі 8,50  грн., зОСОБА_2. державне мито в сумі 8,50  грн.

Рішення  може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Полтавської області через Гадяцький районний суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданною протягом десяти днів з дня отриманння його копії.

Головуючий: підпис

Копія: вірно

Суддя Гадяцького

районного суду                                                         Л.В. Максименко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація