Судове рішення #687164
СУДОВИЙ НАКАЗ

судовий наказ

 

справа 2-Н-292/07 р

 

12 лютого 2007 року

м.Мукачево

Суддя Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області Заборовський B.C., розглянувши заявлену вимогу стягувача Мукачівського відділення Ужгородської філії АКБ "Мрія" до боржника ОСОБА_1 про видачу сулового наказу відповідно до ст.95-99, 103 ЦПК України,

 

НАКАЗУЮ:

Стягнути з ОСОБА_1, мешканця АДРЕСА_1 в користь Ужгородської філії Мукачівського відділення №1 АКБ "Мрія" , МФ0312787, код ЗКПО 33307490 суму боргу- 6 352,06 грн. та 31,76 грн. судових витрат.

 

Згідно із статтею 104 Цивільно процесуального кодексу України ( далі -ЦПК України) боржник має право у разі заперечення проти вимог стягувача протягом 10 днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування.

Відповідно до ст. 105 ЦПК України , у разі ненадходженя заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання за наявності даних про отримання боржником копії наказу , судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред"явлення до виконання.

Заява боржника про скасування судового наказу , що подана в установлений строк , розглядається судом протягом п"яти днів з дня її надходження без судового розгляду і виклику сторін, про що постановляється ухвала , якою скасовується судовий наказ ( стаття 106 ЦПК України).

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація