Справа № 2-1505
2009 рік
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
16 листопада 2009 року Ізюмський міськрайонний суд Харківської області в складі:
головуючого-судді: Зелінського В.Г.
при секретарі: Ткаченко Ю.Ю.
розглянувши у попередньому судовому засіданні в місті Ізюмі справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
в с т а н о в и в:
ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу посилаючись на те, що з відповідачем знаходиться у шлюбі з 11 жовтня 1996 року, шлюб зареєстрований в відділі реєстрації актів громадянського стану по м. Ізюму, Ізюмського міськрайонного управління юстиції Харківської області актовий запис № 285. Від шлюбу мають сина ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_1 який мешкає з позивачкою. Шлюб у позивачки другий. Шлюбні відносини між сторонами припинені з 2008 року, оскільки не має порозуміння в сім”ї, різні погляди на життя, немає поваги та довіри один до одного.
Зі згоди позивача суд ухвалює рішення при попередньому розгляді справи, що відповідає положенням ст. 174 ЦПК України.
Відповідач у судове засідання не з»явився ,надав до суду заяву, заперечень проти позову не має.
Суд вислухав позивача, перевірив матеріали справи вважає, що позов підлягає задоволенню.
В судовому засіданні встановлено , що сторони перебувають у шлюбі, який був зареєстрований 11 жовтня 1996 року в відділі реєстрації актів громадянського стану по м.Ізюму Ізюмського міськрайонного управління юстиції, Харківської області, актовий запис № 285, що підтверджується свідоцтвом про шлюб, серії 1-ВЛ № 020386, виданого 11 жовтня 1996 року ( а.с.3).
Частиною 2 статті 112 Сімейного Кодексу України передбачено, що суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше сімейне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
Посилаючись не те, що шлюб розпався і можливість збереження сім’ї відсутня позивач звернувся до суду з відповідним позовом.
Враховуючи те, що подружжя не підтримує шлюбних стосунків тривалий час, про що не заперечував позивач в судовому засіданні, можливість збереження сім’ї втрачено, суд вважає, що позовні вимоги підлягають задоволенню.
Керуючись ст.112 ч.2 Сімейного Кодексу України, ст.ст. 10,11,174,209,212,214-215, 218 ЦПК України , суд
в и р і ш и в :
Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу задовольнити.
Шлюб зареєстрований 11 жовтня 1996 року в відділі реєстрації актів громадянського стану по м. Ізюму Ізюмського міськрайонного управління юстиції, Харківської області актовий запис № 285, між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 розірвати.
Стягнути при видачі свідоцтва про розірвання шлюбу державне мито в розмірі
8 гривень 50 копійок з ОСОБА_2, ОСОБА_1 від сплати мита звільнити.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Харківського апеляційного суду через Ізюмський міськрайонний суд харківської області шляхом подачі в 10 денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.
Суддя: Зелінський В.Г.