Судове рішення #68668241

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел. 284-18-98


У Х В А Л А


Справа № 910/5255/13 15.04.13


За позовом: Комунального підприємства "Відрадненське" Солом'янської районної у місті

Києві державної адміністрації

до Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1

про стягнення 11 560,06 грн.


                    Суддя Гавриловська І.О.


Представники учасників судового процесу:

від позивача: ОСОБА_2 – дов. № 151-Ю від 03.01.2013 р.

від відповідача: не з’явився


ОБСТАВИНИ СПРАВИ:


На розгляд Господарського суду міста Києва передані позовні вимоги Комунального підприємства "Відрадненське" Солом'янської районної у місті Києві державної адміністрації до Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення 11 422,26 грн. основного боргу,22,84 грн. інфляційних нарахувань та 114,95 грн. трьох відсотків річних, у зв’язку з порушенням відповідачем зобов’язань за договором № 112 від 01.04.2013 р. «Про надання послуг з водо-, теплопостачання, водовідведення, та участь у витратах по утриманню будинку та прибудинкової території».

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 22.03.2013 р. за даним позовом порушено провадження у справі № 910/5255/13, розгляд справи призначено на 15.04.2013 року о 10 год. 20 хв.; зобов’язано сторін надати певні документи.

Представник позивача у судовому засіданні 15.04.2013 р. підтримав позовні вимоги, просив їх задовольнити, надав суду додаткові письмові пояснення, які залучені до матеріалів справи та частково оригінали документів, копії яких додано до позовної заяви.

Представник відповідача у судове засідання не з’явився, про призначене судове засіданння був повідомлений належним чином, про що свідчить повідомлення про вручення поштового відправлення від 27.03.2013 р., яке підтверджує отримання відповідачем 30.03.2013 р. ухвали про порушення провадження у справі, про причини неявки не повідомив, вимог ухвали суду не виконав.

Відповідно до ч. 1 ст. 77 Господарського процесуального кодексу України господарський суд відкладає в межах строків, встановлених статтею 69 цього Кодексу, розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні. Такими обставинами, зокрема, є нез'явлення в засідання представників сторін, інших учасників судового процесу, неподання витребуваних доказів.

Враховуючи наведене, також беручи до уваги нез’явлення представника відповідача у призначене судове засідання, невиконання відповідачем вимог ухвали суду, для витребування у позивача додаткових доказів у справі, що перешкоджає вирішенню спору у даному судовому засіданні, то суд вважає за необхідне відкласти розгляд даної справи.

Керуючись п. 1, п. 2 ч. 1 ст. 77, ст. 86 ГПК України, -

Господарський суд міста Києва –


У Х В А Л И В:


1.          Розгляд справи відкласти та призначити на 20.05.2013 р. о 10 год. 40 хв. Судове засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду міста Києва в залі 9.

2.          Зобов'язати позивача надати суду:

- оригінал договору № 112 від 01.04.2013 р. «Про надання послуг з водо-, теплопостачання, водовідведення, та участь у витратах по утриманню будинку та прибудинкової території» для огляду;

- письмові пояснення, щодо застосування тарифів при розрахунку суми боргу;

- письмові пояснення, стосовно того, чому сааме з 2012 року були змінені тарифи;

- належні та обгрунтовані докази повідомлення відповідача про зміну тарифів.

3.          Повторно зобов’язати відповідача надати суду:

- на підтвердження його статусу юридичної особи і повного найменування оригінал і належну копію статуту (положення), свідоцтва про державну реєстрацію, довідку з органів статистики про включення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, довідку з обслуговуючого банку про наявність відкритих рахунків та їх реквізити;

- письмовий відзив на позовну заяву у порядку, передбаченому ст. 59 ГПК України, з поясненнями по суті заявлених вимог та докази якими вони обґрунтовуються, докази його надіслання позивачу.

4.          Попередити відповідача, що відповідно до ст. 75 Господарського процесуального кодексу України у разі повторної неявки його представника у судове засідання та повторного ненадання письмового відзиву на позовну заяву і витребуваних документів спір може бути розглянуто за наявними у матеріалах справи документами.

5.          Зобов’язати учасників судового процесу направити у судове засідання своїх представників, повноваження яких оформити у відповідності з вимогами ст. 28 ГПК України, та надати належним чином засвідчені копії документів, що підтверджують повноваження представників.

6.          Примірник ухвали направити відповідачу.

          

Звернути увагу учасників судового процесу, що документи, з метою залучення їх до матеріалів справи, учасникам процесу необхідно подавати в прошитому та пронумерованому вигляді з описом через канцелярію Господарського суду міста Києва або у судовому засіданні.

У разі недотримання даної вимоги подані документи можуть бути повернуті учасникам судового процесу на дооформлення.



Суддя                                                                                Гавриловська І.О.





















Призначити розгляд справи у судовому засіданні на 20.05.2013 о 10:40.




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація