справа 2-2357 2007 р.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
07 лютого 2007 року Рівненський міський суд
Рівненської області в особі судді - Дужича С.П.
при секретарі - Кучиній Н.Г. розглянувши на попередньому судовому засіданні в місті Рівне справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про виділ частки із майна, що є у спільній сумісній власності, та визнання права власності на спадкове майно,-
встановив:
Позивач ОСОБА_1 просить суд визначити частки
співвласників ОСОБА_4, ОСОБА_3, ОСОБА_2, ОСОБА_1 та ОСОБА_5 у праві спільної сумісної власності на квартиру АДРЕСА_1 по 1/5 ( одній п'ятій ) за кожним, та просить визнати за нею право власності на 1/5 вказаної квартири, як спадкове майно після смерті ОСОБА_4
Відповідачі ОСОБА_3 та ОСОБА_2 на попередньому судовому засіданні позовні вимоги ОСОБА_1 визнали повністю, про що подали суду письмові заяви. Визнання відповідачами позову не суперечить закону і не порушує права, свободи та інтереси інших осіб.
Судом встановлено, що згідно свідоцтва про право власності на житло, виданого департаментом міського господарства Рівненської міської Ради від 12 березня 1998 року, квартира АДРЕСА_1 перебуває у спільній сумісній власності ОСОБА_4, ОСОБА_3, ОСОБА_2, ОСОБА_1 та ОСОБА_5. ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_4 помер. Позивач є єдиною спадкоємицею померлого. Для прийняття спадщини позивачу необхідно визначити частки у спільній сумісній власності.
Відповідно до ч.2 ст.307 ЦК України, у разі виділу частки із майна, що є у спільній сумісній власності, вважається, що частки кожного із співвласників у праві спільної сумісної власності є рівними.
На підставі ч.2 ст.370 ЦК України, керуючись ст.ст. 130,174,214,215 ЦПК України, суд, -
ВИРІШИВ:
Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про виділ частки із майна, що є у спільній сумісній власності, та визнання права власності на спадкове майно задоволити.
Визначити частки співвласників ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_5 та ОСОБА_4 у праві спільної сумісної власності на квартиру АДРЕСА_1 по 1/5 ( одній п'ятій ) за кожним.
Визнати за ОСОБА_1 право власності на 2/5 ( дві п'ятих ) квартири АДРЕСА_1, як спадкове майно після смерті ОСОБА_4.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений статтею 294 ЦПК України, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до апеляційного суду Рівненської області через Рівненський міський суд шляхом подання протягом десяти днів з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження з наступним поданням апеляційної скарги протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Рішення також може бути оскаржене шляхом подання апеляційної скарги без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, але у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.