Справа № 2315/1629/2012
2-а/2315/71/2012
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
16.07.2012 року Смілянський міськрайонний суд Черкаської області в складі:
головуючого - судді Манька М.В.
при секретарі Сухомудренко М.П.
розглядаючи в залі суду в м. Сміла адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до виконавчого комітету Смілянської міської ради, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача – ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 та ОСОБА_5 про визнання не чинними та скасування актів органу місцевого самоврядування,
в с т а н о в и в :
ОСОБА_1 звернувся із позовом до виконавчого комітету Смілянської міської ради, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача – ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 та ОСОБА_5 про визнання не чинними та скасування актів органу місцевого самоврядування.
Під час розгляду справи позивач надав суду письмову заяву про відвід судді Маньку М.В. з тих підстав, що суддя Манько М.В. не може брати участі у справі, оскільки він, розглядаючи справу, порушує процесуальні норми, передбачені адміністративним судочинством.
Треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача – ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 та ОСОБА_5 підтримали заяву позивача про відвід судді Маньку М.В.
Представник відповідача заперечує проти задоволення заяви про відвід судді, посилаючись на відсутність підстав для відводу.
Відповідно до положень п. 4 ч.1 ст.27 КАС України суддя не може брати участі у розгляді адміністративної справи, зокрема, за наявності обставин, які викликають сумнів у неупередженості судді.
Суд вважає, що наведені позивачем обставини є необ’єктивними та надуманими і підстави для задоволення заяви відсутні, але з метою недопущення сумнівів у сторін з приводу об’єктивності та неупередженості розгляду справи та з метою запобігання безпідставних скарг в різні інстанції заявлений відвід слід задовольнити.
Керуючись ст.ст. 27, 31 КАС України, суд
у х в а л и в :
Заявлений ОСОБА_1 відвід судді Маньку М.В. задовольнити.
Адміністративну справу ОСОБА_1 до виконавчого комітету Смілянської міської ради, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача – ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 та ОСОБА_5 про визнання нечинними та скасування актів органу місцевого самоврядування передати на повторний авторозподіл в автоматизованій системі документообігу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий : М.В. Манько