Судове рішення #685018
ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

 

ЛЬВІВСЬКИЙ  АПЕЛЯЦІЙНИЙ  АДМІНІСТРАТИВНИЙ  СУД

 

 

 

 

 

                                                                                                               Справа  № 22-а-243/07

 

У Х В А Л А

                               про залишення апеляційної скарги без розгляду

 

23 квітня 2007 року                                                                              м. Львів

 

Суддя Львівського апеляційного адміністративного суду Обрізко І.М., перевіривши апеляційну скаргу ОСОБА_1 на постанову Шевченківського районного суду м. Львова від 05.02.2007 року по адміністративній справі №2-а-54/07 за позовом ОСОБА_1 до Брюховецької селищної ради, третя особа: ОСОБА_2 про визнання незаконними рішень виконкому Брюховецької селищної ради та державних актів на право приватної власності на землю,-

 

в с т а н о в и в :

         

 

       ОСОБА_1 звернулась з апеляційною скаргою  на постанову Шевченківського районного суду м. Львова від 05.02.2007 року.

       Відповідно до вимог ч. 3 ст. 186 КАС України заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Згідно ч. 5 ст. 186 КАС України апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.     

        З матеріалів справи вбачається, що постанова Шевченківського районного суду м. Львова була проголошена 05 лютого 2007 року, заява про апеляційне оскарження ОСОБА_1 подана 07.02.2007 року, апеляційна скарга на вказану постанову була подана 01 березня 2007 року, тобто апеляційна скарга подана з пропуском строку на апеляційне оскарження.

Відповідно до ч. 6 ст. 186 КАС України апеляційна скарга, подана після закінчення строків, встановлених цією статтею, залишається без розгляду, якщо суд апеляційної інстанції за заявою особи, яка її подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.    

 Апелянт не подав заяви про поновлення строку для подання апеляційної скарги на постанову Шевченківського районного суду м. Львова від 05.02.2007 року і не зазначив такого прохання в самій скарзі, тому апеляційну скаргу слід залишити без розгляду.

Керуючись ст. ст. 160, 165, 186  КАС України, -

 

у х в а л и в :

         

       Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на постанову Шевченківського районного суду м. Львова від 05.02.2007 року по адміністративній справі №2-а-54/07 за позовом ОСОБА_1 до Брюховецької селищної ради, третя особа: ОСОБА_2 про визнання незаконними рішень виконкому Брюховецької селищної ради та державних актів на право приватної власності на землю залишити без розгляду.

       Ухвала апеляційного суду набирає законної сили з моменту її проголошення, однак може бути оскаржена шляхом подачі касаційної скарги протягом одного місяця після набрання нею законної сили до суду касаційної інстанції.

 

 

    

Суддя                                                                                                      Обрізко І.М.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація