Судове рішення #6847904

Справа № 1-414/08

ВИРОК

ім'ям України


24 вересня 2008р.     м. Житомир

Богунський районний суд м. Житомира

головуючий КотікВ.П. секретар       Котляр Т.П. прокурор      Мельник Н.І.

розглянув у відкритому судовому засіданні в м. Житомирі кримінальну справу про

обвинувачення:

ОСОБА_1,

ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України,

Уродженця та жителя ІНФОРМАЦІЯ_2,

Освіта середня технічна, не обруженого, працюючого слюсарем,

Раніше не судимого.

за ст. 186 ч.3 КК України,

встановив:

 12.05.2008 р. близько 23 години підсудний в стані алкогольного сп'яніння, в приміщенні ТОВ «Екстрема - сервіс», що по м-ну Перемоги 4/2 в м.Житомирі, реалізовуючи свій намір на викрадення чужого майна підійшов до столу адміністратора та за допомогою ключа, що знаходився в дверях шафи відчинив металеву шафу, яка являється сховищем, звідки викрав гроші в сумі780 гривень. В цей час ОСОБА_1 виявив, що його злочинні дії були помічені раніше незнайомою йому ОСОБА_2, яка знаходилась в приміщенні грального клубу, проте не звернув на це ніякої уваги та не припиняючи своїх щлочинних дій з місця скоєння злочину втік.

Підсудний визнав свою вину повністю. Пояснив, що викрадені гроші в той же вечір в нього вилучили працівники міліції. Заявив, що шкодує про скоєний злочин.

Виходячи з наведеного суд вважає вину підсудного доказаною і кваліфікує його дії за ст.186 ч.3 КК України - відкрите викрадання чужого майна з проникненням у сховище.

Призначаючи покарання суд враховує характер і небезпечність скоєного злочину, розмір завданих збитків, особу підсудного, те, що характеризується він позитивно.

Обставиною, що пом'якшує покарання є щире каяття.

Обставиною,   що   обтяжує   покарання  підсудного   є   вчинення  злочину  в   стані алкогольного сп'яніння.

Враховуючи наведене, суд вважає, що виправлення підсудного можливе без ізоляції від суспільства.

Керуючись ст.ст. 323, 324 КПК України, суд

засудив :

ОСОБА_1 визнати винуватим у вчиненні злочину передбаченого ст. 186 ч.3 КК України і призначити покарання у вигляді позбавлення волі на строк 4 (чотири) роки.

Згідно ст.75 КК України звільнити засудженого від відбуття призначеного покарання, якщо він протягом іспитового строку на протязі двох років не вчинить нового злочину і виконає покладений на нього обов'язок періодично з'являтися на реєстрацію в органи кримінально - виконавчої системи, та повідомляти ці органи про зміну місця роботи, навчання та проживання, згідно ст.76 КК України.

Запобіжний захід до вступу вироку в законну силу залишити підписку про невиїзд.

Вирок може бути оскаржений до апеляційного суду Житомирської області, через Богунський районний суд м. Житомира, протягом п'ятнадцяти діб з моменту проголошення.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація