Справа № 703/197/13- п
3/703/65/13 .
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
18 січня 2013 року суддя Смілянського міськрайонного суду Черкаської області Васильківська Т.В., розглянувши матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, приватного підприємця
за ст.124 КУпАП, -
встановив:
ОСОБА_1, 12 грудня 2012 року, о 18 год. 30 хв., на а/д Стрий –Тернопіль – Кіровоград – Знамянка 476 км + 183м, в с. Кунка, керуючи автомобілем НОМЕР_1 не врахував дорожню обстановку, не вибрав безпечну швидкість руху в результаті чого здійснив зіткнення з автомобілем «Тойота» д/н НОМЕР_2, який рухався попереду нього, в результаті чого транспортні засоби отримали механічні пошкодження, чим порушив п.12.1 Правил дорожнього руху України.
ОСОБА_1 у судове засідання не з’явився, надавши до суду заяву про розгляд справи без його участі, вину в скоєному ДТП визнав.
Крім визнання своєї вини, вина ОСОБА_1 у вчинені правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, протоколом огляду місця дорожньо – транспортної пригоди, схемою пригоди, його письмовими поясненнями та поясненнями ОСОБА_2.
Дослідивши матеріали справи вважаю, що в діях ОСОБА_1 є склад адміністративного правопорушення передбаченого ст.124 КУпАП, а саме «Порушення учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів».
Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу порушника, який вину визнав, вважаю що до ОСОБА_1 можливо застосувати адміністративне стягнення у вигляді штрафу, та вважаю недоцільним призначати більш тяжке стягнення передбачене санкцією ст.124 КУпАП.
Керуючись ст.ст.124, 283, 284, КУпАП України, суддя, -
постановив:
Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні правопорушення передбаченого ст.124 КУпАП і накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 340 грн.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Черкаської області чи опротестована прокурором через Смілянський міськрайонний суд шляхом подачі в 10 денний строк з дня її винесення.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Суддя: