Судове рішення #6839983

                                                                                                                  Справа №2-5244/2009 р.

У Х В А Л А

          30 листопада 2009 р.                                  Печерський районний суд м. Києва в складі:          

головуючого -  судді                                                                                               Волкової С.Я.,  

при секретарі                                                                                                            Соловей Л.Г.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в м. Києві заяву представника відповідача ОСОБА_1 про залишення позову без розгляду,

в с т а н о в и в :

          Позивачі  ОСОБА_2, ОСОБА_3 звернулися до суду із вимогами до ОСОБА_4 про відшкодування шкоди, завданої пожежею та її наслідками.           Від імені позивачів позовна заява підписана представником ОСОБА_5, при цьому матеріали позовної заяви свідчать про те, що ОСОБА_5 не має достатніх повноважень на ведення справи від імені позивачки ОСОБА_3, а надана представником довіреність, видана йому не позивачкою ОСОБА_3, а юридичною особою - ТОВ “Адвокатська компанія “Легітимус”, та нотаріально не посвідчена.

          Відповідно до ч.1,7 ст.119 ЦПК України позовна заява підписується позивачем або його представником. Якщо позовна заява подається представником позивача, до позовної заяви додається довіреність чи інший документ, що підтверджує його повноваження.

          Згідно ч.1,2 ст.42 ЦПК України повноваження представників сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, мають бути посвідчені, зокрема довіреністю фізичної особи. Довіреність фізичної особи повинна бути посвідчена нотаріально або посадовою особою організації, в якій довіритель працює, навчається, перебуває на службі, стаціонарному лікуванні чи за рішення суду, або за місцем його проживання.

          Відповідно до ч.2 ст.245 ЦК України довіреність, що видається у порядку передоручення, підлягає нотаріальному посвідченню.

          Відповідно до п.2 ст.207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо заяву від імені заінтересованої особи подано особою, яка не має повноважень на  ведення справи.

          Суд, враховуючи викладене, вважає, що заяву ОСОБА_2, ОСОБА_3слід залишити без розгляду, оскільки  заява, що надійшла до суду, підписана ОСОБА_5 від імені позивачів,  до  заяви не додано довіреність або інший документ, що посвідчує його повноваження, як представника, на право звернення від імені ОСОБА_3 до суду відповідно до вимог ст.44 ЦПК України, угода, укладена між позивачкою ОСОБА_3 та товариством “Адвокатська компанія “Легітимус”, нотаріально не посвідчена, крім того,  товариство “Адвокатська компанія “Легітимус” не є ані адвокатом, ні адвокатським об’єднанням у розумінні Закону України “Про адвокатуру”, а  ОСОБА_5 не надано жодного доказу, що він дійсно є адвокатом.

          На підставі викладеного, керуючись п.2 ст.207, ст.209,210 ЦПК України,

у х в а л и в :

          Заяву ОСОБА_2, ОСОБА_3 до ОСОБА_4 про відшкодування шкоди, завданої пожежею та її наслідками  – залишити без розгляду.

          Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду може бути подано протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

         СУДДЯ

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація