Справа № 3-894/2009 р.
П О С Т А Н О В А
17 вересня 2009 р. суддя Полтавського районного суду Полтавської області Нечволод В.В., розглянувши матеріали, які надійшли з Полтавської міжрайонної державної податкової інспекції в Полтавській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, нар.: Полтавського району, Полтавської області, громадянки України, прож.: Полтавський район та область, с. Розсошенці, вул. Комарова 8, ідентифікаційний номер суду невідомий, відомостей про притягнення до адміністративної відповідальності немає, за ст. 155-1 ч.1 КУпАП, -
В С Т А Н О В И В :
02.06.2009р. в результаті перевірки дотримання суб’єктами господарювання порядку проведення розрахунків за товари(послуги), вимог регулювання обігу готівки, наявності торгових патентів, ліцензій магазину ФОП ОСОБА_2 за адресою: с. Розсошенці Полтавського району, вул. Леніна, 1, було виявлено факт не проведення розрахункової операції на повну суму поруки через реєстратор розрахункових операцій, невідповідність сум готівкових коштів, сум коштів, яка зазначена в денному звіті РРО. Операції щодо розрахунків здійснювала продавець магазину ОСОБА_1
Відповідно до ст. 3 ЗУ «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» суб’єкти підприємницької діяльності, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов’язані:
1) проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або у випадках, передбачених цим Законом, із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок;
13) забезпечувати відповідність сум готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі коштів, яка зазначена в денному звіті реєстратора розрахункових операцій, а у випадку використання розрахункової книжки — загальній сумі продажу за розрахунковими квитанціями, виданими з початку робочого дня.
Таким чином ОСОБА_1 порушила п.1,13 ст.3 ЗУ «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» і скоїла адміністративне правопорушення, передбачене ст. 155-1 ч.1 КУпАП.
В судове засідання ОСОБА_1 свою вину визнала в повному обсязі та повністю підтвердила обставини вчиненого.
Вина ОСОБА_1 повністю підтверджується матеріалами адміністративної справи, зокрема: протоколом про адміністративне правопорушення, особисто підписаного ОСОБА_1 без зауважень щодо його змісту та форми та актом проведеної 02.06.09р. перевірки.
Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу порушниці, ступінь її вини, обставини, що пом’якшують відповідальність та обтяжують відповідальність,
Керуючись ст.ст.155-1 ч.1, 283-285 КУпАП, -
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 визнати винною у скоєні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 155-1 ч.1 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 34 грн. (тридцять чотири грн.) на користь держави.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання до Апеляційного суду Полтавської області через Полтавський районний суд Полтавської області апеляційної скарги або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя: