Справа № 703/3266/13-к
1-кс/703/420/13
УХВАЛА
14 червня 2013 року Слідчий суддя Смілянського міськрайонного суду Черкаської області Гибало О.І.
при секретарі Водяній А.М.
за участю: слідчого Смілянської міжрайонної прокуратури ОСОБА_1 ,
розглянувши клопотання слідчого Смілянської міжрайонної прокуратури ОСОБА_1 про надання тимчасового доступу до документів,
ВСТАНОВИВ:
Слідчий Смілянської міжрайонної прокуратури ОСОБА_1 звернувся до суду з клопотанням про надання тимчасового доступу до протоколу погодження персональних даних, що вносяться до паспортного документу, заяви на оформлення закордонного паспорту, розписки в одержанні паспорта громадянина України для виїзду за кордон ( для тимчасових поїздок) та анкети отримувача паспорта громадянина України для виїзду за кордон на яких мається підпис ОСОБА_2, з можливістю їх вилучення.
Вказане клопотання обґрунтовує тим, що Смілянською міжрайонною прокуратурою проводиться досудове розслідування по кримінальному провадженню № 42013250230000007 розпочате на підставі скарги ОСОБА_2 щодо підроблення процесуальних документів працівниками СВ Смілянського МВ УМВС України в Черкаській області у кримінальному провадженні щодо нього у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України.
СВ Смілянським МВ УМВС України в Черкаській області розслідується кримінальне провадження 12012250230000072, внесеного до ЄРДР 22.11.2012 за ст. 307 ч. 2 КК України, згідно якого 02 березня 2011 р., близько 19 год. 00 хв. на перехресті вул. Чернишевського та Леніна в м. Сміла, ОСОБА_2 незаконно збув за 60 грн. подрібнену речовину рослинного походження ОСОБА_3 – особі, яка надавши добровільну згоду була залучена для проведення оперативної закупки, речовина згідно висновку експерта № 2/642 від 23.03.2011 року є особливо небезпечним наркотичним засобом – канабіс, масою 2,3 г. Після цього 02.03.2011 близько 20 год. 00 хв. ОСОБА_2 незаконно зберігав при собі з метою збуту подрібнену речовину рослинного походження, яка згідно висновку експерта № 2/643 від 14.03.2011 року є особливо небезпечним наркотичним засобом – канабіс, масою 3,09 г.
Під час досудового розслідування встановлено, що ОСОБА_2 отримав 15.12.2010 в Управлінні державної міграційної служби України в Черкаській області паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії ЕН № 486564. Враховуючи що зібрання доказів, необхідних для встановлення обставин, які підлягають доказуванню у кримінальному провадженні, виникає необхідність у тимчасовому доступу до протоколу погодження персональних даних, що вносяться до паспортного документу, заяви на оформлення закордонного паспорту, розписки в одержанні паспорта громадянина України для виїзду за кордон ( для тимчасових поїздок) та анкети отримувача паспорта громадянина України для виїзду за кордон на яких мається підпис ОСОБА_2 Для проведення перевірки обставин, про які вказує ОСОБА_2 у своєму зверненні, виникає необхідність у проведенні почеркознавчої експертизи, а для цього необхідно надати експерту зразки почерку та підпису ОСОБА_2, в зв»язку з чим, слідчий просить клопотання задовольнити.
Перевіривши наданні матеріали клопотання , заслухавши думку слідчого, слідчий суддя вважає, що дане клопотання підлягає до задоволення, оскільки вказані слідчим документи мають суттєве значення для встановлення істини по справі, а також можуть бути визнані речовими доказами по справі. А тому, для проведення повного, об’єктивного та всебічного розслідування обставин справи, вважаю за необхідне надати слідчому Смілянської міжрайонної прокуратури тимчасовий доступ до вказаних ним документів.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст.160, 163 КПК України, слідчий – суддя,-
УХВАЛИВ :
Клопотання задовольнити.
Надати слідчому Смілянської міжрайонної прокуратури ОСОБА_1 тимчасовий доступ з можливістю вилучення протоколу погодження персональних даних, що вносяться до паспортного документу, заяви на оформлення закордонного паспорту, розписки в одержанні паспорта громадянина України для виїзду за кордон ( для тимчасових поїздок) та анкети отримувача паспорта громадянина України для виїзду за кордон на яких мається підпис ОСОБА_2, що знаходяться в Управлінні державної міграційної служби України в Черкаській області за адресою м. Черкаси, вул. Пастерівська, 104,
Строк дії ухвали –30 (тридцять) днів.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя: О. І. Гибало