ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
Запорізької області
УХВАЛА
про відкладення розгляду справи
08.12.11 Справа № 3/5009/7638/11
Суддя Соловйов В.М.
розглянувши матеріали
За позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю “АВС ОСОБА_1”, м. Київ
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю “Теко-Фарм”, м. Запоріжжя
про стягнення 66 839, 00 грн.
Представники:
від позивача: ОСОБА_2, довіреність № 32 від 10.05.2011р.
від відповідача: не з’явився
ВСТАНОВИB:
Представник позивача в судовому засіданні 08.12.2011р. підтримав позовні вимоги, викладені у позовній заяві від 29.11.2011р. № 506, та просить суд стягнути з відповідача на користь позивача 65 021, 91 грн. основного боргу, 1 492, 36 грн. пені,288, 85 грн. –3% річних від простроченої суми, 35, 88 грн. втрат від інфляції. Судові витрати просить покласти на відповідача.
Суд заслухав представника позивача та дослідив надані ними документи.
Відповідач, повідомлений про дату, час та місце розгляду справи в порядку, передбаченому ГПК України, в судове засідання 08.12.2011р. не з’явився, витребувані судом документи не надав.
Згідно п.1, 2 ч.1, ч. 2 ст.77 ГПК України, господарський суд відкладає в межах строків, встановлених статтею 69 цього Кодексу, розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні. Такими обставинами, зокрема, є:
нез'явлення в засідання представників сторін, інших учасників судового процесу;
неподання витребуваних доказів.
Про відкладення розгляду справи виноситься ухвала, в якій вказуються час і місце проведення наступного засідання.
Відповідно до ч.1 ст.69 ГПК України спір має бути вирішено господарським судом у строк не більше двох місяців від дня одержання позовної заяви.
Позовна заява ТОВ “АВС ОСОБА_1” надійшла до суду 30.11.2011р.
За таких обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні, у зв’язку з чим розгляд справи слід відкласти.
Керуючись ст. 38, 69, 77, 86 ГПК України, суд
У Х В А Л И В :
1. Розгляд справи відкласти на 16.01.2012р. о 12 год. 00 хв.
2. Зобов’язати:
Позивача - надати всі документи і матеріали, які містять дані про обставини, що мають значення для правильного вирішення спору. Крім того надати оригінал договору поставки № 1005/р від 01.02.2011р. з додатками та доповненнями; листування з відповідачем по суті спору (з доказами направлення або вручення вихідної кореспонденції).
Надати власне письмове підтвердження того, що у провадженні господарського суду або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує господарський спір, немає справи зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет і з тих же підстав та немає рішення цих органів з такого спору.
Відповідача - надати всі документи і матеріали, які містять дані про обставини, що мають значення для правильного вирішення спору. Крім того пропонується надати відзив на позовну заяву і всі докази в його обґрунтування, копію відзиву направити до дня судового засідання позивачу; оригінал договору поставки № 1005/р від 01.02.2011р. з додатками та доповненнями; надати докази належного виконання грошових зобов’язань за договором; листування з позивачем по суті спору (з доказами направлення або вручення вихідної кореспонденції); доручення на представника.
У разі заперечення проти розрахунку позивача щодо суми основного боргу та нарахування пені, 3% річних від простроченої суми та інфляційних втрат надати власний контррозрахунок.
Належним чином засвідчені копії витребуваних документів-у справу, оригінали - суду для огляду.
Сторонам - провести звірку розрахунків на предмет з’ясування суми заборгованості з урахуванням можливого, на день розгляду справи, погашення боргу відповідачем, для чого відповідачу з’явитися до позивача. Акт звірки надати в засідання суду. У разі ухилення однієї з сторін від звірки розрахунків чи перешкоджання її здійсненню, іншій стороні надати відповідні докази.
3. Подання письмових доказів сторонами має здійснюватися до дня судового засідання з супровідним листом через службу діловодства суду.
4. Попередити сторони, що згідно ч. 1 ст. 83 ГПК України, господарський суд, приймаючи рішення, має право стягувати в доход Державного бюджету України з винної сторони штраф у розмірі до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1 700,00 грн.) за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону.
5. Також суд роз’яснює відповідачу, що при повторній неявці його представника справу може бути розглянуто за наявними в ній матеріалами.
Суддя Соловйов В.М.
16.01.2012 12:00