Судове рішення #6819381

Справа №1-284/09  

 

ВИРОК  

ім'ям України    


16  листопада 2009 року     м. Рівне  


Рівненський районний суд Рівненської області в складі:  

головуючого судді        Лопацького В.А.  

при секретарі     Іллюк С.Р.  

за участю  прокурора     Шпинти С.М.  


розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Рівному кримінальну справу про обвинувачення   ОСОБА_1   , ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянки України, українки, уродженки та жительки с.Шпанів, вул.Центральна, 10/2, Рівненського району, Рівненської області, ІНФОРМАЦІЯ_2, одруженої, раніше  не судимої, непрацюючої,  

у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України,  

ВСТАНОВИВ:  

13 серпня 2009 року, близько 17 години     ОСОБА_1 за попередньою змовою в групі з ОСОБА_2 з кукурудзяного поля ПСП «Шпанівське», що поблизу с.Шпанів, Рівненського району, Рівненської області шляхом вільного доступу таємно викрали 70 початків кукурудзи, загальною вартістю 91 грн.  

В судовому засіданні підсудна ОСОБА_1 свою вину у вчиненому злочині визнала повністю та пояснила, що 13 серпня 2009 року приблизно о 15 годині вони із ОСОБА_2 домовилися піти на поле, яке належить ПСП «Шпанівське» та нарвати качанів кукурудзи для того, щоб їх пізніше продати. Вікторія взяла господарську сумку і вони разом пішли до поля. Переконавшись, що поблизу поля немає нікого зі сторонніх осіб, вони почали рвати качани кукурудзи та складати їх в господарську сумку. Нарвавши повну сумку кукурудзи вони  хотіли вже йти додому, однак неподалік від поля їх затримали працівники міліції. Вони оглянули господарську сумку, в якій виявили та вилучили сімдесят штук початків кукурудзи. Вони знали про те, що рвати кукурудзу на даному полі не можна і що воно охороняється.  

В процесі розгляду даної кримінальної справи, у відповідності до ст.299 КПК України, суд обмежив дослідження доказів у справі допитом підсудної.  

Заслухавши щиросердні зізнання підсудної, суд вважає, що її дії органами досудового слідства за ч.2 ст.185 КК України, як таємне викрадення чужого майна   вчинене за попередньою змовою групою осіб   кваліфіковані вірно, а її вина у вчиненні даного злочину доведена повністю.  

При обранні виду та визначенні міри покарання підсудної, суд враховує характер та ступінь суспільної небезпечності вчиненого нею злочину, а також особу підсудної.  

За місцем проживання ОСОБА_3 характеризується позитивно, раніше не судима.  


Суд приймає, як обставини, що пом’якшують покарання підсудній її щире каяття та активне сприяння розкриттю злочину.  

Обставин, що обтяжують покарання підсудній, судом не встановлено.  


На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 323, 324 КПК України суд,-  


ЗАСУДИВ:  


ОСОБА_1   визнати винною у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.185 КК України і призначити їй покарання у вигляді позбавлення волі строком на один рік.    

    У відповідності до ст.75 КК України призначене засудженій   ОСОБА_1   покарання в частині позбавлення волі не виконувати, якщо вона протягом одного року не вчинить нового злочину, а своєю поведінкою та ставленням до праці доведе своє виправлення і перевиховання, а також не виїжджатиме за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи і повідомлятиме вищевказані органи про зміну місця проживання, роботи.  

Речові докази по справі: початки кукурудзи в кількості 70 штук – повернути власнику, господарську синтетичну сумку - знищити.  

Вирок може бути оскаржений до апеляційного суду Рівненської області через Рівненський районний суд протягом п'ятнадцяти діб з моменту проголошення.  

 


Суддя     В. А. Лопацький  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація