Справа № 1 – 429
2009 р.
ВИРОК
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 листопада 2009 р. Залізничний районний суд м. Львова в складі:
головуючого – судді Боровкова Д.О.
при секретарі Костецькій Ю.В.
з участю прокурора Воронки Р.І.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду у м. Львові справу про обвинувачення
ОСОБА_1,
ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, уродженця та мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, непрацюючого, одруженого (має на утриманні малолітню дитину 2008 р.н.), раніше не судимого
за ч. 1 ст. 185 КК України,
в с т а н о в и в:
09 вересня 2009 року, приблизно о 13 год. 00 хв., ОСОБА_1, займаючи посаду слюсаря – електрика на ВАТ „Львівський локомотивно – ремонтний завод” та перебуваючи в цеху зазначеного заводу, що знаходиться по вул. Залізничній,1 „а” у м. Львові, таємно викрав 6 кг 400 г брухту кольорового металу, який є власністю зазначеного заводу, на загальну суму 127,23 грн.
У судовому засіданні підсудний ОСОБА_1 не заперечив фактичних обставин справи, свою вину визнав повністю та показав, що він працював слюсаром-електриком на ВАТ "Львівський локомотивно-ремонтний завод" з 2005 року. Працював з понеділка по четвер, з 7.30 до 16 год. В його обов'язки входить ремонт контролера машиніста. 9.09.2009р. він прийшов на роботу о 7 год. 30 хв. В ході робочого дня виконував роботу по ремонту контролера машиніста. Після обіду, біля 13 год. 00 хв., він перебуваючи в цеху, коли там нікого не було, взяв мідні контакти з ящика, скільки точно не пам'ятає, після чого відправився на робоче місце та за допомогою чорної ізоленти змотав їх до купи, зробивши з контактів єдине ціле, на подобі пластини, він за допомогою ізоленти прив'язав цю пластину собі на ліву гомілку та заховав її під штанами, щоб ніхто не побачив, оскільки при виході із заводу перевіряє охорона. Після цього, він непомітно для охорони вийшов із заводу, і через залізничні колії направився в сторону вул.. Залізничної, де біля гуртожитку працівників залізниці знаходиться пункт прийому металобрухту. Пройшовши міст і йдучи по вул.. Залізничній, до нього підійшли чоловіки, які представились працівниками міліції та попросили пред'явити документи. Оскільки із собою він документів не мав, то працівники міліції доставили його в чергову частину міліції на вокзалі ст. Львів, де в присутності понятих в ОСОБА_1 виявили та вилучили на лівій нозі прив'язану пластину із мідних контактів. Після цього, працівники міліції провели зважування вилученого кольорового металу. Щиро розкаюється, просить суворо не карати.
Крім повного визнання вини самим підсудним його вина у вчиненому повністю підтверджується зібраними та дослідженими в судовому засіданні доказами, фактичні обставини по яких не оспорюються учасниками судового процесу.
Відповідно до ст. 299 КПК України, при визначенні обсягу доказів, що підлягають дослідженню, судом постановлено не досліджувати інші докази по справі, оскільки вони не оспорюються учасниками судового процесу.
Таким чином винуватість ОСОБА_1 доведена і його дії слід кваліфікувати за ч. 1 ст. 185 КК України, оскільки він вчинив таємне викрадення чужого майна.
Обираючи підсудному вид і розмір покарання, суд враховує тяжкість скоєного злочину, а також те, що підсудний визнав себе винним, щире каяття у вчиненому, як пом'якшуючу обставину та вважає, за необхідне призначити йому покарання у виді штрафу в межах санкції ч. 1 ст. 185 КК України, яке знаходить необхідним та достатнім для виправлення підсудної та попередження з його боку нових злочинів.
Речовий доказ брухт кольорового металу вагою 6 кг 400 г залишити ВАТ „Львівський локомотивно – ремонтний завод”.
Керуючись ст. ст. 299, 323, 324 КПК України, суд
присудив:
ОСОБА_1 визнати винним у вчинені злочину, передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України, й призначити йому покарання – штраф у розмірі 850 (вісімсот п’ятдесят) гривень .
Запобіжний захід засудженому – підписку про невиїзд – залишити без змін до звернення вироку до виконання.
Речовий доказ: брухт кольорового металу вагою 6 кг 400 г (а.с. 38) – залишити ВАТ „Львівський локомотивно – ремонтний завод”.
На вирок може бути подана апеляція до апеляційного суду Львівської області через районний суд протягом 15 діб з моменту його проголошення.
Суддя:
Оригінал вироку.