Справа № 2-345/12/1222
У Х В А Л А
про відкриття провадження по справі
25.05.2012 року м. Попасна
Суддя Попаснянського районного суду Луганської області Суббота М.І. розглянув позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу ,-
В с т а н о в и в :
Позовна заява подана з дотриманням вимог ст.ст. 119-120 та правил підсудності , встановлених ст.ст.107-117 ЦПК України. Підстав для залишення позовної заяви без розгляду, або для відмови у відкритті провадження по справі -немає.
На підставі викладеного , керуючись ст.ст. 122,127,130,131,292-294 ЦПК України , -
У Х В А Л И В :
1.Відкрити провадження по цивільній справі за позовом ОСОБА_1
2.Попереднє судове засідання по справі не проводити.
3.Справу призначити до розгляду в приміщенні Попаснянського райсуду на 01.06.2012р. о 13-30 год., з викликом сторін.
4.Запропонувати відповідачу надати письмові заперечення проти позовних вимог з посиланням на докази, якими ці заперечення обґрунтовуються.
5.Повідомити сторонам, що вони зобов'язані подати свої докази до початку розгляду справи у суді. Докази , подані з порушенням вимог, встановлених частиною першою цієї статті не приймаються, якщо сторона не доведе, що докази подано несвоєчасно з поважних причин. Сторони до початку розгляду справи по суті зобов'язані повідомити суд про всі відомі їм рішення судів, що стосуються предмету спору , а також про всі відомі їм незавершені судові провадження , що стосуються предмету спору.
6.Надіслати на адресу відповідача копію цієї ухвали з копіями позовної заяви та документів , доданих до позовної заяви.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя : М.І.Суббота