Судове рішення #680607
Справа № 2- 66/2007

Справа № 2- 66/2007

ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

30 січня 2007року Рожищенськийрайонний суд Волинської області

в складі головуючого-                                                   судді Сіліча І.І.

при секретарі-                 Романчук С.М.

з участю  позивачки-   ОСОБА_1.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Рожище справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про визнання особи такою, що втратила право на користування жилим приміщенням,-

В СТАНОВ ИВ:

Позивачка звернулася в суд з позовом до ОСОБА_2. про визнання особи такою, що втратила право на користування жилим приміщенням, мотивуючи свої позовні вимоги тим, що вона проживає разом з сином, ОСОБА_3. в квартирі АДРЕСА_1м.Луцьку. Відповідач, колишній чоловік позивачки є основним квартиронаймачем за даною адресою, оскільки квартира не приватизована. З вересня 1997 року відповідач за даною адресою не проживає, забрав речі індивідуального вжитку.Просить визнати ОСОБА_2. таким, що втратив право на користування жилим приміщенням за даною адресою.

В судовому засіданні позивачка позов підтримала з підстав, зазначених в позовній заяві, просила задовольнити.

Відповідач ОСОБА_2. в судове засідання не з "явився, хоча про час та місце розгляду справи був належним чином повідомлений, тому суд ухвалив провести заочний розгляд справи.

Заслухавши пояснення позивачки, з'ясувавши обставини справи та перевіривши їх доказами, суд приходить до висновку, що позов слід задовольнити.

Відповідно до ст.71ЖК України при тимчасовій відсутності наймача або членів його сім»їза ними зберігається жиле приміщення протягом шести місяців.

Відповідно до cm. 167 ч.2 ЖК України у разі вибуття наймача та членів його сім"ї на постійне місце проживання до іншого населеного пункту або в інше жиле приміщення в тому ж населеному пункті договір найму жилого приміщення вважається розірваним з дня вибуття. Якщо з жилого приміщення вибуває не вся сім'я то договір найму жилого приміщення не розривається, а член сім'ї, який вибув, втрачає право користування цим жилим приміщенням з дня вибуття.

В судовому засіданні встановлено, що між; відповідачем та позивачкою шлюб розірваний, що стверджується поясненням позивачки.

З довідки про склад сім»ї, виданої ЖКП НОМЕР_1 м.Луцька вбачається, що членами сім»ї ОСОБА_1., яка проживає в м.Луцьку по АДРЕСА_1 є її син та колишній чоловік, ОСОБА_2

Згідно договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій НОМЕР_2 від 23.06.2006 року є квартиронаймачем за алдресою : м.Луцьк, АДРЕСА_1.

З актів перевірки пасортного режиму від 22.01.1999 року, 17.12.1999 року, 18.04.2000 року, 29.06.2006 року, 28.07.2006 року, 30.08.2006 року, складеного працівниками ЖКП НОМЕР_1 м.Луцька вбачається, що на час перевірки ОСОБА_2., який прописаний по вул. АДРЕСА_1в м.Луцьку був відсутній за даною адресою.

Згідно свідчень в судовому засіданні свідків ОСОБА_3. та ОСОБА_4. вбачається, що відповідач вже тривалий час не проживає за вищевказаною адресою та не з»являється, забрав речі індивідуального вжитку, які йому належать.

Враховуючи наведене, суд приходить до висновку, що відповідач   вибув на постійне

 

 місце проживання в інше жиле приміщення, а тому   є особою, що втратив право на користування жилим приміщенням в квартиріАДРЕСА_1в м.Луцьку.

На підставі наведеного та керуючись ст. ст. 10, 60, 88, 214, 215, 218 ЦПК України, ст. ст. 71,72, 167 ЖК України суд,-

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити.

Визнати ОСОБА_2таким, що втратив право на користування жилим приміщенням в квартиріАДРЕСА_1в м.Луцьку.

Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Волинської області через Рожищенський районний суд шляхом подання заяви про апеляційне оскарження протягом 10 днів з дня проголошення рішення та апеляційної скарги протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяви про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк встановлений cm. 294 ЦПК України, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.

 

  • Номер: 6/357/146/15
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-66/2007
  • Суд: Білоцерківський міськрайонний суд Київської області
  • Суддя: Сіліч І.І.
  • Результати справи: подання (заяву, клопотання) задоволено
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 08.05.2015
  • Дата етапу: 21.05.2015
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація