Справа №3-316/10
ПОСТАНОВА
22.02.2010 року
Суддя Шосткинського міськрайсуду Сумської області ОСОБА_1 розглянув матеріали, які надійшли від Шосткинської об’єднаної державної податкової інспекції України в Сумській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешкає в м.Шостка, провул. 8 Березня, буд. 14, головний бухгалтер Шосткинського професійного ліцею №1, за.ст.163-2 ч.І КпАП України,-
ВСТАНОВИВ:
Будучи головний бухгалтер Шосткинського професійного ліцею №1, розташованому по вул. Робоча, буд. 1 в м. Шостка гр. ОСОБА_2 порушила порядок ведення податкового обліку, а саме несвоєчасне подання платіжних доручень на перерахування належних до сплати податків; податок з власників транспортних засобів в сумі 145, 50 грн. за IV квартал 2009 року, тоді як граничний термін сплати 14.01.2010 року фактично сплачено 22.01.2010 року
Правопорушник ОСОБА_2 в судове засідання не з’явилась, при складанні протоколу вину визнала, але зазначена, що порушення відбулось в зв’язку з тим, що своєчасно не був затверджений кошторис ШПЛ на 2010 року Міністерства освіти і науки.
Враховуючи особу правопорушення та характер вчиненого порушення, керуючись ст. 163-2 ч.І КпАП України,-
ПОСТАНОВИВ:
Піддати ОСОБА_2 адміністративному стягненню в вигляді штрафу в сумі 90 (дев’яносто) грн..
На постанову протягом 10 днів з дня її проголошення, до відповідного апеляційного суду, через міськрайсуд, може бути подана апеляційна скарга чи протест прокурора.
Суддя
ОСОБА_1