Судове рішення #67994902


Справа № 3-339/10

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

22.02.2010 року м.Шостка

Суддя Шосткинського міськрайсуду Сумської області ОСОБА_1 розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ при УМВС України в Сумській області відносно ОСОБА_2. ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_3. АДРЕСА_1;

про притягнення до адміністративної відповідальності за ст.121 ч.6 КпАГІ

України,-

ВСТАНОВИВ:

01.02.2010 року о 14 год. 40 хв. ОСОБА_2 в місті Кролевець по вул.Транспортна керував автомобілем НОМЕР_1 з забрудненим заднім номерним знаком, що не дозволяло з відстані 20 м. чітко визначити його символи, чим порушив п.30.2 ПДР.

ОСОБА_2 в судове засідання не заявився, про час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином, клопотань про перенесення розгляду справи від нього не надходило, при складанні протоколу факт скоєння правопорушення визнав.

Керуючись ст.121 ч.6 КУпАП,-

ПОСТАНОВИВ:

Піддати ОСОБА_2 адміністративному стягненню в вигляді штрафу в розмірі 255 (двісті п'ятдесят п"ять) гривень без оплатного вилучення транспортного засобу.

На постанову суду протягом 10 днів з дня її проголошення, до відповідного апеляційного суду, через міськрайсуд, може бути подана апеляційна скарга чи протест прокурора.

Суддя М.Д.Свиненко


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація