Судове рішення #67921
8/103/06     

 

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

=======================================================================


УХВАЛА

 

"27" липня 2006 р.

Справа №  8/103/06

                                                                                                             м. Миколаїв

Господарський суд Миколаївської області у складі судді Гриньової Т.В.,

при секретарі Сербіні К.Л.,

представники сторін у судове засідання не з’явились,  

розглянувши у відкритому судовому засіданні справу

за позовом відкритого акціонерного товариства (ВАТ) “Укртелеком” в особі Миколаївської філії ВАТ “Укртелеком”,

54001, м. Миколаїв, вул. Адміральська, 27,

до  товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) “Богел-М”, 54058, вул. Червоних Майовщиків, 9,  

про стягнення коштів у сумі 1618 грн. 26 коп., -

В С Т А Н О В И В:

ВАТ “Укртелеком” в особі Миколаївської філії ВАТ “Укртелеком” пред’явлено позов до ТОВ “Богел-М” про стягнення з останнього коштів у сумі 1618 грн. 26 коп., з яких 1545 грн. 67 коп. –основний борг; 72 грн. 59 коп. –пеня, у зв’язку з неналежним виконанням відповідачем зобов’язань за укладеним сторонами договором за № 706/07 від 30.12.2004р., та коштів на погашення судових витрат.

Сторонами не виконано вимоги суду щодо надання витребуваних ухвалою від 10.07.2006р. документів.

Ухвалу суду від 10.07.2006р., якою сторони повідомлялись про час і місце проведення судового засідання з розгляду спору, що направлена відповідачу за адресою зазначеною позивачем в позовній заяві: 54058, вул. Червоних Майовщиків, 9 - повернуто поштою до суду.

Відповідач належним чином не повідомлений про час і місце розгляду судової справи, що перешкоджає вирішенню спору.

З метою встановлення юридичної адреси відповідача, від позивача слід витребувати додаткові докази, зокрема, витяг з Єдиного державного реєстру із зазначенням юридичної адреси відповідача.  

Враховуючи викладене, розгляд справи слід відкласти.

Керуючись ст. ст. 38, 77, 86 ГПК України, господарський суд, -

УХВАЛИВ:

1. Відкласти розгляд справи на 28 серпня 2006 року о 16 год. 00 хв.

   Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою:

   м. Миколаїв, вул. Адміральська, 22, поверх 9, зал судових засідань № 912.

2. Зобов’язати сторони:

- позивача - у термін до 21.08.2006р. надати довідку про включення до Єдиного державного реєстру із зазначенням юридичної адреси станом на 29.06.2006р. (дата подання позову); розгорнутий обґрунтований розрахунок пені з визначенням періоду за який стягується пеня, а також витяг з Єдиного державного реєстру із зазначенням юридичної адреси відповідача;

- відповідача –у термін до 21.08.2006р. надати відзив по суті позовної заяви на державній мові з посиланням на номер справи, заперечення проти позову (якщо вони є) підтвердити документами, надати копію довідки про включення до Єдиного державного реєстру із зазначенням юридичної адреси станом на 29.06.2006р. (дата подання позову).


3. Попередити сторін, що відповідно до п. 5 ст. 83 ГПК України господарський суд має право стягнути в доход Державного бюджету з винної сторони штраф до 1700 грн. за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону.

    


         

Суддя

Т.В.Гриньова

               

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація