ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
=======================================================================
УХВАЛА
"27" липня 2006 р. | Справа № 8/104/06 |
м. Миколаїв
Господарський суд Миколаївської області у складі судді Гриньової Т.В.,
при секретарі Сербіні К.Л.,
представники сторін у судове засідання не з’явились,
розглянувши у відкритому судовому засіданні справу
за позовом відкритого акціонерного товариства (ВАТ) “Укртелеком” в особі Миколаївської філії ВАТ “Укртелеком”,
54001, м. Миколаїв, вул. Адміральська, 27,
до ГП “Судмаш” ВАТ “Дормашина”,
54017, проспект Леніна, 93,
про стягнення коштів у сумі 2332 грн. 26 коп., -
В С Т А Н О В И В:
ВАТ “Укртелеком” в особі Миколаївської філії ВАТ “Укртелеком” пред’явлено позов до ГП “Судмаш” ВАТ “Дормашина” про стягнення з останнього коштів у сумі 2332 грн. 26 коп., з яких 2228 грн. 43 коп. –основний борг; 103 грн. 83 коп. – пеня, у зв’язку з неналежним виконанням відповідачем зобов’язань за укладеним сторонами договором за № 218/58 363/07 від 25.04.2002р., та коштів на погашення судових витрат.
Сторонами не виконано вимоги суду щодо надання витребуваних ухвалою від 10.07.2006р. документів.
Крім того виникла необхідність витребувати від позивача додаткові докази, зокрема, витяг з Єдиного державного реєстру щодо юридичного статусу та організаційно-правової форми відповідача.
Враховуючи викладене, розгляд справи слід відкласти.
Керуючись ст. ст. 38, 77, 86 ГПК України, господарський суд, -
УХВАЛИВ:
1. Відкласти розгляд справи на 28 серпня 2006 року о 16 год. 15 хв.
Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою:
м. Миколаїв, вул. Адміральська, 22, поверх 9, зал судових засідань № 912.
2. Зобов’язати сторони:
- позивача - у термін до 21.08.2006р. надати довідку про включення до Єдиного державного реєстру із зазначенням юридичної адреси станом на 29.06.2006р. (дата подання позову); розгорнутий обґрунтований розрахунок пені з визначенням періоду за який стягується пеня, а також документи на підтвердження у відповідача (госпрозрахункового підрозділу ВАТ “Дормашина”) статусу юридичної особи (витяг з Єдиного державного реєстру);
- відповідача –у термін до 21.08.2006р. надати відзив по суті позовної заяви на державній мові з посиланням на номер справи, заперечення проти позову (якщо вони є) підтвердити документами, надати копію довідки про включення до Єдиного державного реєстру із зазначенням юридичної адреси станом на 29.06.2006р. (дата подання позову).
3. Попередити сторін, що відповідно до п. 5 ст. 83 ГПК України господарський суд має право стягнути в доход Державного бюджету з винної сторони штраф до 1700 грн. за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону.
Суддя | Т.В.Гриньова |