Судове рішення #6776492

Цивільне судочинство  

наказне провадження  

категорія – на вимогу, яка ґрунтується  

на правочині, вчиненому у  

письмовій формі – 1.1.1.                 Справа № 2-н-32/09  




ЛЮБОМЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД  ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ  

 


СУДОВИЙ НАКАЗ  


  26 листопада  2009 року                 м. Любомль.  

  Суддя Любомльського районного суду Волинської області Дорош П.І.,   розглянувши заяву Волинської філії ВАТ «Укртелеком» про видачу судового наказу за вимогою про стягнення з ОСОБА_1 170,34  гривень заборгованості за надані послуги електрозв’язку.  

  У відповідності до ст. 509, 526 ЦК України, зобов'язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов'язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від певної дії, а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов'язку. Зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу.  

  Керуючись ст.ст. 96, 102, 103 ЦПК України, на підставі ст. 509, 526 ЦК України,--  

наказую:  

Стягнути з ОСОБА_1   , жителя ІНФОРМАЦІЯ_1, паспорт серії АС № 025678, виданий 15 травня 1996 року Любомльським РВ УМВС у Волинській області,   в користь ВАТ «Укртелеком» в особі Волинської філії,   місто Луцьк Волинської області, вулиця     Кривий Вал, 28, на рахунок у ВОД ВАТ «ОСОБА_2 Аваль»  № 260071967, МФО 303569, ЗКПО 23251963,   170 ( сто сімдесят) гривень 34 копійки заборгованості за надані послуги електрозв’язку.  

Стягнути з боржника в користь стягувача сплачені при подачі заяви 25 (двадцять п’ять) гривень 50 копійок судового збору, 30 (тридцять) гривень витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.    

Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.  

   


Суддя: _____________________________             П.І. Дорош    

(підпис)                



  Згідно зі ст. 104 ЦПК України боржник має право в разі заперечення проти вимог стягувача протягом десяти днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування.  

  Відповідно до ст. 105 ЦПК України у разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку її подання та за наявності даних про отримання боржником копії наказу, наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання.  

  Заява боржника про скасування судового наказу, що подана в установлений строк, розглядається судом протягом п'яти днів з дня її надходження без судового розгляду і виклику сторін, про що постановляється ухвала, яка скасовує судовий наказ (ст. 106 ЦПК України).  












Судовий наказ набрав чинності  “_____” ____________________ 2009 року.  


Строк пред’явлення до виконання – протягом трьох років з дня набрання чинності.  


Суддя         ________________             П.І. Дорош  

М.П.           (підпис)            






Відмітки про виконання судового наказу  


Дата надходж. до виконання   Повне найменування установи,  
підприємства,  

в якому знаходився судовий наказ   Загальна сума, відрахована за судовим     наказам   Дата повернення судового наказу до ВДВС   Підстава повернення судового наказу   Підпис керівника установи, підприємства  

(з прикладанням печатки)   Примітка  


















 


Інші відмітки__________________________________________________________________  



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація