Судове рішення #6772767


Справа № 2- 0-456/ 2009 р.  

РІШЕННЯ  

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ  


18 листопада 2009  року . Феодосійський міський суд Автономної Республіки Крим  

                                       У складі: головуючого судді Панченко О.І.  

                                       при  секретарі: Алієвій Ю.В.  

 розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Феодосії справу за заявою ОСОБА_1, зацікавлена особа   Управління Пенсійного фонду України в м. Феодосії про встановлення факту належності документа,  

ВСТАНОВИВ :  


          ОСОБА_1, звернулася в суд із заявою про встановлення факту належності їй трудової книжки, посилаючись на те, що 10 серпня 1971 року їй на дівоче прізвище « Кудріна» була заповнена трудова книжка. В зв’язку з вступом 20 жовтня 1972 року у шлюб з ОСОБА_2, їй було змінено прізвище на « Карпова»,  про що проведена відповідна відмітка в трудовій книжці. Однак,  в порушення інструкції, дані зміни були неналежним чином проведені, що перешкоджає їй в призначенні пенсії за віком.  

           В судовому засіданні заявник заяву про встановлення факту належності їй трудової книжки підтримала.  

           Представник зацікавленої особи - Управління Пенсійного фонду України в м. Феодосії, в судове засідання не з’явився, про час і місце розгляду справи був повідомлений належним чином, про причини неявки суд не повідомив, заяв не надіслав.  

           Суд, вислухавши пояснення заявника, дослідивши матеріали справи, знаходить заяву такою, що підлягає задоволенню з наступних підстав.  

          Згідно п. 6 ст. 256 ЦПК України суд розглядає справи про встановлення  факту належності правовстановлюючих документів особі, прізвище, ім'я, по батькові, місце і час народження якого, зазначені в документі, не збігаються з ім'ям, по батькові, прізвищем, місцем і часом народження цієї особи, зазначеними у свідоцтві про народження або в паспорті.  

          Судом встановлено, що 10 серпня 1971 року заявникові на дівоче прізвище « Кудріна» була заповнена трудова книжка ( а.с. 8). В зв’язку з вступом 20 жовтня 1972 року у шлюб з ОСОБА_2, їй було змінено прізвище на « Карпова»,  про що проведена відповідна відмітка в трудовій книжці. Однак,  в порушення інструкції, дані зміни були проведені на підставі паспорту, а не на підставі свідоцтва про шлюб.  

          Так, відповідно Інструкції про порядок ведення трудових книжок робітників, зі змінами, затвердженими Наказом Міністерства праці України, Міністерства соціального захисту населення України від 29.07.1993 року № 58, зміна записів в трудових книжках прізвища, імені, по батькові і дати народження проводиться адміністрацією за останнім місцем роботи на підставі документів ( свідоцтва про народження, про шлюб, про розірвання шлюбу,про зміну прізвища, імені, по батькові і ін..) і з посиланням на номер і дату цих документів.  

         Факт належності заявнику трудової книжки підтверджується: копією свідоцтва про народження заявника ( а.с. 15), копією свідоцтва про реєстрацію шлюбу ( а.с. 17),  вкладишами в трудову книжку заповненими 15 серпня 1994 року і 20 липня 2009 року на ім’я власника – ОСОБА_1, довідкою  ВАТ « Феодосійський механічний завод» про те, що ОСОБА_3 працювала на заводі з 23.07.1971 року по 09.10.1972 року ( а.с. 18).  

          Проаналізувавши зібрані в справі докази, у їх сукупності, суд дійшов до  висновку, що трудова книжка, яка була  заповнена  10 серпня 1971 року  на ім’я « Кудріна Тетяна Іванівна» належить заявникові ОСОБА_1.    

         На підставі вищевикладеного і керуючись ст. ст.  234-235, 256 п. 6 ЦПК України, суд  


ВИРІШИВ :  


            Заяву ОСОБА_1, зацікавлена особа   Управління Пенсійного фонду України в м. Феодосії про встановлення факту належності правовстановлюючого документа – задовольнити.  

           Встановити факт належності ОСОБА_1, трудової книжки заповненої   10 серпня 1971 року  на ім’я власника « Кудріна Тетяна Іванівна».  

            Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку в Апеляційний суд Автономної Республіки Крим через Феодосійський міський суд шляхом подачі в 10- денний термін із дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом  20 днів апеляційної скарги, або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.  


Суддя  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація