Судове рішення #67625110

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД



Справа № 2а- 45 /10/9103

           Суддя-доповідач: ОСОБА_1С

У Х В А Л А

16 січня 2010 року м. Київ



Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Мамчур Я.С., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_2 до кандидата на пост Президента України ОСОБА_3 про визнання незаконними дій та зобов’язання утриматися від вчинення дій,

ВСТАНОВИВ:

          ОСОБА_2 звернулася до Київського апеляційного адміністративного суду в порядку, встановленому ст. 176 КАС України з адміністративним позовом до кандидата на пост Президента України ОСОБА_3, в якому просить суд визнати дії кандидата на пост Президента України ОСОБА_3 із здійснення виборчої агітації після 24 години останньої п’ятниці перед днем виборів неправомірними і грубим порушенням законодавства України про вибори Президента України та зобов’язати кандидата на пост Президента України ОСОБА_3 утриматися від здійснення виборчої агітації після 24 години останньої п’ятниці перед днем виборів Президента України.

          Позовна заява ОСОБА_2 за своїм змістом не відповідає вимогам ст. 106 КАС України, з урахуванням особливостей, встановлених ст. 176 цього Кодексу.

          Так, в порушення п. 2 ч. 1 ст. 106 КАС України в позовній заяві не зазначено номер засобу зв’язку, адресу електронної пошти та не вказано про їх відсутність.

У відповідності до ч. 3 ст. 176 КАС України виборець має право оскаржувати дії кандидата на пост Президента України, його довіреної особи, якщо ці дії порушують його виборчі права.

Разом з тим, оскаржуючи дії кандидата на пост Президента України ОСОБА_3 у зазначених межах, позивач не вказала у позовній заяві, яким чином такі дії відповідача порушують виборчі права або інтереси щодо участі у виборчому процесі її особисто.

Крім цього, в позовній заяві відсутні посилання на докази, які підтверджують обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, про які відомо позивачу і які можуть бути використані судом.

У позовній заяві ОСОБА_2 вказує, що є виборцем, проте не зазначає докази щодо наявності у неї права голосу на виборах, якими можуть бути документи, що підтверджують громадянство України та вік.

З огляду на викладене вважаю необхідним позовну заяву ОСОБА_2 залишити без руху та надати строк для усунення зазначених недоліків шляхом подання відповідної заяви.

Керуючись ст. 106, 108, 172, 176 КАС України, -

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_2 до кандидата на пост Президента України ОСОБА_3 про визнання незаконними дій та зобов’язання утриматися від вчинення дій, залишити без руху, встановивши позивачу строк до 17 січня 2010 року до 00 год. 15 хв. для усунення зазначених недоліків.

Ухвала може бути оскаржена протягом двох днів з моменту винесення в апеляційному порядку до Вищого адміністративного суду України.


Суддя                                                                                  Мамчур Я.С.





Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація