СУМСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про закриття провадження у справі
01 липня 2009 р. Справа № 2а-3294/09/1870
Сумський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді - Шаповала М.М.
за участю: секретаря судового засідання - Ілляшенко О.Г.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в м. Суми справу за адміністративним позовом Державної податкової інспекції в місті Суми до приватного підприємця ОСОБА_1 про продовження терміну застосування повного адміністративного арештуактивів ,-
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з адміністративним позовом в якому проситьпродовжити термін застосування повного адміністративного арешту активів і мотивує це тим, що відповідач відмовляється від проведення планової виїзної документальної перевірки за наявності законних підстав для її проведення та від допуску посадових осіб податкового органу до обстеження приміщень, що використовуються для одержання доходів або пов’язані з отриманням інших об’єктів оподаткування. На підставі вищезазначеного начальником ДПІ в м.Суми було винесено рішення № 24 від 04.06.2009року про застосування повного адміністративного арешту активів згідно акту не допуску до перевірки від 04.06.2009року № 450 та подання про застосування умовного адміністративного арешту активів платника податків № 23 від 04.06.2009р.
До суду від ДПІ в м.Суми надійшла заява про відмову від позовних вимог в зв'язку з тим, що приватним підприємцем ОСОБА_1 надані необхідні для перевірки документи (а.с.15).
Перевіривши матеріали справи, суд вважає, що відмова від позову не суперечить вимогам закону, не порушує прав, свобод та інтересів інших осіб і тому вона може бути прийнята судом.
На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 112, 136, 157, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
УХВАЛИВ:
Прийняти відмову позивача від свого позову і закрити провадження у справі за адміністративним позовом Державної податкової інспекції в місті Суми до приватного підприємця ОСОБА_1 про продовження терміну застосування повного адміністративного арешту активів.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Харківського апеляційного адміністративного суду через Сумський окружний адміністративний суд шляхом подачі в п’ятиденний строк з дня проголошення ухвали заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом десяти днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.5 ст.186 КАС України. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, ухвала набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Суддя М.М. Шаповал